Topic: 8. 3. 2014 den historie Stars

Re: 8. 3. 2014 den historie Stars

Já jsem rád viděl Belfoura, Lehtinena a Hatchera. A ceremoniál jsem docela slušně obrečel, hlavně když šel dres nahoru.

Re: 8. 3. 2014 den historie Stars

Trošku mě překvapil náš bejvalej majitel Hicks tomu už čouhá parte z kapsy sad

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: 8. 3. 2014 den historie Stars

Já si taky pobrečel. Holt Mike byl Mike. Dobrý postřeh byl ten, že kdyby s ním nepracoval Hitch, tak udělal o 300 bodů víc.

Re: 8. 3. 2014 den historie Stars

Vypadá pořád stejně, je to sympaťák wink Celkově bude v Dallasu asi dost populární hodně vystupoval v různých show třeba Good Morning America atd. Dřív dělal i manekýna pro Lagefelda sem někde četl. Benn i Seguin jsou hodně dobří ale takový ti kluci z plakátu z nich asi nikdy nebudou. Leda že by Dallas vyhrál SC, pod jejich taktovkou ale to je asi ještě hodně daleko.

P.S. má už Mike u Dallasu nějakou funkci, páč jestli ne tak by mu nějaká slušela...

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: 8. 3. 2014 den historie Stars

Benn i Seguin na to mají, jsou to ještě mladí kluci, jednou na ně budeme vzpomínat stejně jako na Modana.

Re: 8. 3. 2014 den historie Stars

Pokuď Dallas nevyhraje pod jejich taktovkou Stanley Cup tak nebude smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: 8. 3. 2014 den historie Stars

Sympaťákem a klukem z plakátu se staneš i tak. Seguin už SC navíc má. Legendou Stars se stanou jen s dallaským SC, to je jasné,

Re: 8. 3. 2014 den historie Stars

Doporučuji všem se juknout, jak třeba v tomto zápase hrál Seguin dobře i dozadu a s jakou rychlostí se vracel. Prostě něco úchvatného. Naopak třeba bránění Whitneyho u první branky Wild nic moc. To samé pak ta příhra Dillona na Benna.

Z posledních zápasů mi jednoznačně vyplývá, že branky dostáváme buď po chybě gólmana, když nechytí, co by chytit měl, anebo po zásadních hrubkách. Nějak extra super kombinace či rozložení naší obrany se nekoná. A že by nás někdo přehrával, to taky ne.

10 (edited by pupajdi 9.3.2014 23:43:28)

Re: 8. 3. 2014 den historie Stars

Re: 8. 3. 2014 den historie Stars

Benn má hrubší rysy v obličeji, nebyl draftován jako no. 1 a není Američan. To jsou imho jediné aspekty, které můžou v dosáhnutí té úrovně vadit. smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: 8. 3. 2014 den historie Stars

Benn je dle mého mnohem tvrdší, ve smyslu, že se nebojí hitovat a nebojí se soupeře srovnat, a to z něj dělá hráče, který je mi stylem o fous bližší.

Re: 8. 3. 2014 den historie Stars

...a hlavně tady Benn nestráví celou kariéru tongue

Re: 8. 3. 2014 den historie Stars

Proč myslíš?

Modano tu kariéru také rozdělil mezi 3 kluby...a tím třetím byli DRW!

15 (edited by S.T.A.R.64 10.3.2014 18:21:28)

Re: 8. 3. 2014 den historie Stars

I pád na držku je pohyb dopředu...