961

Re: Novinky

neuvažoval jsi o změně nicku na "Segedínův taťka" nebo tak nějak? tongue

Re: Novinky

Tommy: I když Seguina nemusíš, ber prosím v potaz neoddiskutovatelné, empiricky doložitelné faktum, že u nás jede smile

963 (edited by Segedínův taťka 8.3.2014 20:23:08)

Re: Novinky

Hele, bacha, ten nick je můj a s nikým se dělit nebudu. wink A už vůbec ne se steinerem.

964

Re: Novinky

Dobřééé, Segedínův taťka! smile Zdravím. wink

Re: Novinky

Vítáme Vás tady. Nemohl byste sehnat pár synátorových podpisů? Myslím, že by to zde bylo vysoce apreciováno smile

Re: Novinky

Díky, za 250 Kč jeden podpis, zájemcům pošlu číslo účtu. wink

Re: Novinky

12 dolců, to jde, pokud to je i s poštovným smile

Re: Novinky

Ale beru jen neoznačené bankovky. wink

969

Re: Novinky

dobrý den, pane Segedinský.
To jsem rád, že umíte česky. Jak se vaše příjmení správně vyslovuje, prosím?

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Novinky

Dneska to musel zase zachránil můj kluk, jinak by to byl průser. A kdyby měl jen jeden bod, jak tu bylo doporučováno, tak by to byl průser. Díky Bohu udělal 3. A ten PP gól, ten byl klíčový. Jinak Seguin je poslední zápasy náš TOP hráč, Jamie totiž dělá i chyby a ve chvílích, kdy se má prosadit, zklame, třeba hloupou přihrávkou.

Lehtonen zraněný, JN věděl, proč má Thomase získat. Nicméně tohle zranění je odlišné od těch jeho běžných. Škoda toho, ale snad to nebude na dlouho.

971

Re: Novinky

To byl ale dneska zápas, co? Plný zvratů. Sakra důležité 2 body. Seguin parádní, Goligoski zase bod, konečně se probral i Cole a Chiasson. Eakin ale zase nic.

Jinak Peverley v té první lince je také OK, ty poslední zápasy to funguje. Jinak Thomas to také zvládl.

972

Re: Novinky

Ještě podotknu, že Goligoski má 30 bodů.

Re: Novinky

steiner: A na fotce vidíte traktoristu Karla Teplého po výplachu žaludku, takže vše se v dobré zvrátilo big_smile Nakonec ten zápas dopad dobře, uctili jsme Modana dvěma body.

974

Re: Novinky

975

Re: Novinky

dobrej fór ten Segáčův tatík wink