121

Re: Novinky

Proč myslíš?

122 (edited by kisin 3.7.2012 14:43:19)

Re: Novinky

Takových průměrných top6 forwardů mají Jets plnou prdel, Jokinen je přesně to, co nepotřebovali. Je soft, nevyrovnaný, slabý na buly a zanedlouho půjde dolů. Vinny se Stammerem budou mít alespon lehký match-up. Jako Jokinen je čučka prvního stupně, budte rádi, že máte Roye. Jets si PO jen tak nezahrají.

Mají přecentrováno. Jokinen, Antropov, Little, Slater, Cormier, Burmistrov a eventuálně Kane + Scheifele.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

123

Re: Novinky

Já Olliho osobně za čučku nepovažuju... Ale to je věc každého. Všiml jsem si, že hodně používáš "TOP6" TOPxy" smile. To se mi docela zamlouvá. Taky si asi udělám nějakej žebříček, až nebudu mít co dělat wink.

124 (edited by kisin 3.7.2012 15:57:22)

Re: Novinky

Já ti to neberu, sleduji ho již dlouho a prostě to není hráč dle mého gusta.

On Carle: source says best offer on the table from #TBLightning. #Flyers have 48 hours to match/ He is still waiting for Suter to be signed 1st.

Jack Hillen signed a one-way deal, one year deal with Washington. $650,000

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

125

Re: Novinky

V pohodě, mně to nevadí, každý máme své oblíbence a logicky i hráče, které nemusíme.

Alex Radulov opět mizí z NHL a bude hrát za CSKA Moskva!

126

Re: Novinky

Tak Jokinen nabízí i velikost, a ta jim chybí. Antropov je sice velký, ale ostatní nic moc.

Je fakt, že moc let před sebou nemá, ale svoje si odehraje. Nic velkého. Buly je jeho slabinou. A playoff nezná.

127

Re: Novinky

To je pěkný, že nabízí velikost, ale hituje 2x za sezonu wink

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

128

Re: Novinky

Tak oni mohou být rádi, že vůbec někoho ulovili. wink

129

Re: Novinky

Před několika lety vypadal Jokinen dobře, ale to už je dávno... Podle mě má kisin pravdu, Calgary vědělo proč podepisuje Červenku. Jen jestli zrovna Červus je hráč pro NHL do top6...

130

Re: Novinky

Jestli jo, tak máte u mě pivo.

131

Re: Novinky

Brian fucking Lawton tvrdí, že Suter bude hrát za Minny. A není jediný. Oficiální rozhodnutí má prý přijít dnes. Money talks...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

132

Re: Novinky

Steve Sullivan has agreed to a one-year deal with the Phoenix Coyotes. Sullivan deal is worth $1.85 million plus bonuses.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

133 (edited by kisin 4.7.2012 18:59:38)

Re: Novinky

Tak Parise se Suterem v Minny... neskutečné. Snad se tam zakopou. Oba 13 let a 98 mega.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Novinky

I pád na držku je pohyb dopředu...

135 (edited by kisin 4.7.2012 19:07:09)

Re: Novinky

To je fakt logické. Každý hráč chodí tam, kde se narodil? Sotva. V Minny bude mít kolem sebe průměrný team. Chápal bych Devils, Pens, Blackhawks, Red Wings, ale Minny fakt ne.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper