Re: Novinky

Tak Dickinson, tam se čeká hodně a na centru, má na to i postavu.

Depth na centru máme slabý, to souhlasím. Mladé, ale i aktuálně první tým. Navíc Peverley asi nebude hrát. Takže jsme vlastně přišli o 2 centry.

A stejně mám dojem, že Stastny nebude nikomu dávat slevu, to by zůstal u Avs.

Otázka prostě je, jestli vedení půjde do nějakých větších akcích, anebo jestli půjdeme pozvolna.

Nějak mám dojem, že půjdeme tou pozvolnou. A pokud někoho získáme na hned, bude to výměnou.

617

Re: Novinky

Kane a Toews. 8 let a 10,5 na rok. Jsem zvědav, jak ten kádr ořežou. 21 mega na 2 hráče, to je mazec.  Pak mají Hossu za 8 mega, ale se stropem přes 5, Bickella za 4, Sharpa za 6, Seabrooka skoro za 6, Keith a Hjalmarsson dalších 10 a Crawforda za 6. To je 58 mega.

Re: Novinky

Tak Subban podepsal  na 8 let s 9ti mega ročně! WOW!

Kari je nejlepšííí!!!

619 (edited by steiner 2.8.2014 22:19:37)

Re: Novinky

Jojo, pěkná pálka. Jen se příště oprosti od té neustálé chyby...to "ti" je děsný. wink To je častá chyba, bez ní budeš hvězda. wink

620

Re: Novinky

šmarjájózef...

621

Re: Novinky

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Novinky

Pokud chtěl hrát...jinou možnost neměl.

Re: Novinky

Tak výměna Kanea trumfla naši výměnu Erikssona za Seguina, neb to byla osmisměna.

BTW, tady je vyjádření Cherryho na adresu Kanea:

“You are the fork in the road right now. You are a jerk right now and don’t think you can fool me with the operation. The operation is they didn’t want you around.”

624 (edited by kisin 25.2.2015 13:25:12)

Re: Novinky

Bergenheim, 7th za 3rd rounder k Minny.  Další velmi dobrá výměna pro Wild. Už výhodně získali letos hot Dubnyka. Bergenheim furt patří mezi nejlepší hráče do bottom6 v lize.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

625 (edited by kisin 27.2.2015 13:48:03)

Re: Novinky

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

626

Re: Novinky

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

627

Re: Novinky

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Novinky

Hmm, zajímavá volba, asi jim dal Babcock košem.

629

Re: Novinky

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Novinky

Nevěřím tomu, ale pokud by udělal SC, nikdo by se nesmál. Dva roky v řadě finále konference, not bad.