Re: Novinky

Českým zdrojům nevěřím, dokud to neuvidím ve zdroji zámořském. To je jako bych info o naší extralize čerpal ze zámoří.

Také mám dojem, že ten trest jim nakonec nedali.

Re: Novinky

Dali kdyť se ještě spekulovalo, proč si ten trest ve finálový sezóně nevybrali když vybírali z 29. pozice big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Novinky

Hmm, tak to mi uniklo. Takže chceš říci, že to vyberou příští rok?

Re: Novinky

365 (edited by S.T.A.R.64 14.7.2013 00:26:32)

Re: Novinky

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Novinky

Stare, konečně ses pořádně rozepsal. wink A svědčí ti to. Souhlasím ve všem.

Jen dodám, že ten zisk DS je po dlouhé době. Začalo chodit více lidí, navíc za levno, a kádru jsme platili málo, letos to bude jiné. Letos by ale zase měla díky nové rozhození NHL vzrůst sledovanost DS. A tím pádem by se mohlo podepsat za víc.

Eliáš se v tom rozhovoru tvářil, jako by to zpátky běžně nedostávali... smile

Re: Novinky

Tak hlavně Galardimu možná ani tak nejde o zisk jako o sportovní úspěch, navíc s úspěchem klubu roste i hodnota celý organizace a Dallas Stars mají z hospodářskýho hlediska obrovskej potenciál (nevím kterou sezónu to bylo, ale někde jsem četl, že několik let zpátky jsme v jednom roce vykázali nejlepší HS ze všech týmů NHL).

Kovalčuk už si svoje odehrál a odchod se dá z lidskýho hlediska pochopit. Kdyby v český extralize brali hráči stejný prachy jako v NHL za moře by jich možná odešla tak 1/3.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Novinky

Kovalčuk navíc bude brát mnohem víc. Kdyby naši hráči dostali to samé u nás doma, za mořem je nenajdeme.

Re: Novinky

Prej to bude až 20 mil. dolarů, bude brát víc než Messi s Ronaldem big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

370

Re: Novinky

Otázka je jestli ho to bude bavit dýl než rok nebo dva. V KHL se nesmrtelnost nezíkává a na Kovalčuka se brzo zapomene, vzpomínat se bude na Lidströma, ne Kovalčuka. Nevyhrál SC, jednou se dělil o MRRT s Iginlou a Nashem, má bronz z Olympiády a nějaký dvě zlata z MS (ty má u nás půlka extraligy). Atlantu s Heatlym nikam nedotáhli, tak co by chtěl. No a když Rusové vytečou v Soči, což se klidně může stát, tak to tam bude mít sakra nepříjemný. Ne že by kluby NHL nebyly hračkami boháčů, ale přecijen ta soutěž je víc o reálnym byznysu, snaze vybudovat něco, co se samo uživí a porazí ostatní protože všichni udělají lepší práci než soupeři. KHL je spíš o poměřování si penisů, demonstrace moci a bohatství a vše je placeno z pochybnejch peněz.

Ale jeho volba, ať si tam jde. Jen mě štve že hráči stávkují, chtějí tohleto támhleto a najednou smlouva neplatí, adios. Třeba by to mohl být precedens - když můžou hráči, můžou i kluby a bez trestu.

371

Re: Novinky

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Novinky

NHL bude vždy TOP, i kdyby se v Rusku platilo zlatem. Je tam tradice, historie, to je oč tu běží.

Kovalčuk v Rusku "nesmrtelný" bude, ale to je mi fuk.

Třeba mu taky neseděl ten přihlouplý americký způsob života. wink

373 (edited by steiner 18.7.2013 21:51:13)

Re: Novinky

Dneska to jede. Brown prodloužil s LA. 8 let a 5,75 na rok. A Duchene o 5 let. 6 mega na rok.

Re: Novinky

Boston, Philda, SJ a Pens jsou nad stropem. SJ je mu nebezpečně blízko, DRW a Edmonton jsou na dostřel, ale na nějakou tu povolávku by to stačit mohlo, ale i tak je to o hubu.

BTW, není legrační, že Oilers utrácí do stropu?

Re: Novinky

Když je to baví. Jen nevím, jestli výsledky tomu odpovídaj smile