Re: Novinky

Howard podepsal s DRW, 6 let a 5,3 na rok. WOW!

317

Re: Novinky

Mám pocit, že DRW se vydává špatným směrem. Poslední roky draftují průměrně a Holland poslední 2 sezony slabota (Quincey za 1st rounder, Howard za 5.3, příchod drahého a starého Samuelssona, nenalákání ani jedné velké ryby atd.)

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Novinky

Kouč NYR JT byl vyhozen!

319

Re: Novinky

Bereme, aspoň bude sranda big_smile

Re: Novinky

SJ i Pens své trenéry podrželi. Bylsma dokonce dostal 2 roky navíc.

Re: Novinky

322 (edited by steiner 13.6.2013 18:09:14)

Re: Novinky

Malkin 8 let a 9,5 na rok. Hotovo, konec spekulacím.

Celkem OK smlouva, ta délka je OK. 12 by byl průser. Takto ho mají pod smlouvou na ty nejlepší jeho roky.

323

Re: Novinky

Délka už delší nemohla být. Celkem ok, už se to holt nedá tak ochcat jako při bývalé CBA.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Novinky

A jo, vlastně, 8 let je max, já si myslel, že 12. Potom není co řešit.

Re: Novinky

326

Re: Novinky

tyto korekce pravidel hru akorát tak znehodnotí. Na kolik icingů ze sta připadá icing, při němž se nějaký hráč zraní?

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Novinky

To je fuk, u nás Čajka zemřel, a kvůli tomu se to zrušilo. Modano také nebyl kdysi blízko konci kariéra kvůli Salejovi. To je pro bezpečnost hráčů. I kdyby bylo jen jediné úmrtí za 10 let, tak by bylo zbytečné.

328

Re: Novinky

no, nevím. Mi se to prostě nelíbí. Argumentů proti lidem, kteří si tak moc stěžují na ohromné platy špičkových sportovců, tak stále ubývá. big_smile
Lidsky je to samozřejmě fér, o tom žádná. Ale dívat se na hokej, když vím, že neexistuje možnost nějaké fatální chyby (ne že bych ji někomu přál), přináší umělé zážitky – to si rovnou, při takovém trendu, můžu za dvacet let raději zahrát počítačovou hru.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Novinky

Re: Novinky

Boston to nedokázal. Jarda rekord neudělal. Chicago jede. Nicméně pro nás dobrá zpráva, neb máme o 1 lepší draft.