Re: Novinky

Hej a dělají si ti Pens už prdel??

Kari je nejlepšííí!!!

302

Re: Novinky

no jo, je to už jak v magoristánu....asi sázejí všechno na letošní SC wink

Re: Novinky

Tak doufám, že vypadnou hned v 1.kole nějakou haluzí a já budu tak týden slavit. big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Novinky

Možná plánují v létě nějaké změny a chtějí, aby ten kádr ještě něco udělal. Třeba půjde pryč Letang nebo Malkin. wink

Mám radostl, že tak posílili, alespoň o to víc budu přát všem, aby je porazili.

Re: Novinky

Taky budu přát jejich hráčum co nejdelší dovču.

Re: Novinky

Já spíš nechápu tak furt nějak ten tah CGY. Dyť za něj v podstatě nic nedostali. Hráče, kterého ani pens nemají podepsaného a 1. volbu v draftu (která stejně bude až na konci) Tak prostě mi to tak nějak furt nejde do hlavy. Potřeboval bych to od našich expertů na tohle vysvětlit big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

307

Re: Novinky

Mně Pittsburgh nevadí. Jsem radši, než kdyby šel třeba do Bostonu. Nebo ještě by bylo horší třeba k Rangers, ale to myslím spíše jen v oblasti teorie, to asi nehrozilo, když se pohybují současně tak nějak na přelomu postupu a nepostupu. Jinak není moc klubů, které bych nemusel, pár bych jich našel, ale jak už jsem někde psal, radši těm svým fandím než že bych nějaké kluby nějak moc nesnášel.

Jinak je mi to docela líto, že odchází, ale před pár dnama jsem si uvědomil, že to si bude nevyhnutelné, že to přijde. Kdoví, jestli by Calgary potom podepsal, když už hodně dlouho nebyli v play off. Možná ne. Nebo určitě ne? Uvidíme, jak to dopadne s Miikkou. Ten klub je silnější než loňskou sezónu (započítávám tam i Jaromea), ale výkony a výsledky jsou o dost horší než v loňské sezóně, a to mají navíc nového trenéra. Neměla by přijít obměna i na postu GM? Byl bych pro. Odpoledne k tomu možná napíšu více.

308 (edited by steiner 28.3.2013 11:28:41)

Re: Novinky

Já ty hráče neznám, ale je to výměna, která je OK pro obě strany. Kdyby ne, nebyla by. Každý tým má jiné potřeby a jiné problémy. Iginla třeba jde hrát o SC a pak se do Calgary vrátí.

Pens dobře draftují, plno let hráli hovno a tak mají plno kvalitních hráčů, a tím pádem hodně z těch nových draftů není třeba. Jen si vyzobávají, co nejvíce potřebují. Navíc draftují výhradně skill, tím pádem je cena výše, než u brousků.

Pens si dobře vybrali, neb Iginla i Morrow budou hodně chtít vyhrát.

309

Re: Novinky

Mohl by jít pryč Neal smile)

310

Re: Novinky

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

311

Re: Novinky

big_smile chudáci

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Novinky

Kaberle na waiveru. Najde se někdo, kdo mu bude chtít příští rok dávat 4,5 mega? Pochybuji.

313

Re: Novinky

Philly big_smile po sezoně jej můžou zdarma vyplatit.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Novinky

Tak nakonec nikdo nebyl tak zoufalej, aby šel do Kabelky, ani ta Philda.

Re: Novinky

Tak a JayBo v St. Louis. TO CGY se docela slušně nechalo vykoupit, ale tak nedivím se smile

Kari je nejlepšííí!!!