Re: Novinky

Však právě proto jsem Goga do té výše napsané 'kategorie' nedával. Myslím, že ze všech vyjmenovaných má největší potenciál i skills směrem dozadu.

Carle...to je typický produkt systému. Defenzíva nulová, přesto je již x let hluboko v plusu. Wideman je neskutečně závislý na hře svého partáka. Na Floridě byl nahranej. Místo MABa a Gilroye bych ho asi bral, ale víc jak 4 M bych mu nedal ani omylem, což by samozřejmě znamenalo no deal... big_smile

Taky si říkám, Kaberle už je pro mě mrtvej. Kubina, Kaberle, Hamrlík, Martínek, ti už v NHL nemají co dělat.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Novinky

Re: Novinky

The Carolina Hurricanes have signed D, Tim Gleason to a 4-year 16M contract (4M AAV).

Hmm...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

19 (edited by steiner 30.1.2012 21:09:39)

Re: Novinky

Tak co ty na to? Na ty 4 miliony na rok v průměru? Když Goligoski ná 4,5 a má ten nejlepší věk před sebou?

Beků nebdue na trhu moc a tak je cena vysoká...

Re: Novinky

Tak i Gleason má stále nejlepší léta před sebou. 29-33 let, pro beka ideální věk. Obecně je považován za jednoho z nejlepších defenzivních beků ligy, takže ta cena zas tak překvapivá není. Podepsal v podstatě za totožnou sumu jak Gorges, takže to sedí.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

21

Re: Novinky

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Novinky

To jo. Ale jak pro koho.

23

Re: Novinky

To je jasný. Já bych nechtěl ani jednoho. Hamill, to je bust jako kráva.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

24

Re: Novinky

Místo Andrewa bych raději Douglese smile

Re: Novinky

To jo, to je jiný kafe... smile

Re: Novinky

Sutton podepsal roční smlouvu s Oilers. 1.75 mil.
Letos ten TDL bude slabý...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

27 (edited by steiner 12.2.2012 19:06:42)

Re: Novinky

O dalšího hráče méně. Ale na tomto hráči to nestojí.

My bychom třeba mohli klofnout někoho, kdo je někde navíc, ale má potenciál. Třeba Dubinsky, v NYR je navíc a nevyužitej. Ze změny by mohl těžit.

Re: Novinky

Dubinskyho jsme mohli kloufnout, kdyby jsme se rozhoupali k výměně B. Richardse. JN musel vědět, že u nás v létě nepodepíše a o play off jsme mohli bojovat tak jako tak.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Novinky

Tak Kachny jedou. A jak jsem kdysi psal, mají vždy lepší druhou půlku sezóny, letos jsou k neporažení. Jedou jako ďas. Měli jsme náskok tipuji tak 15 bodů a už máme jen 2. Dokáží Kachny udělat PO?

Re: Novinky

Boudreau už to dokázal s Caps...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper