136

Re: Novinky

Výborný tah ze strany Minny. Sice je to dlouhé a drahé, ale budou o hodně lepším týmem. Pro nás je dobře, že tihle dva podepsali do jednoho týmu, který bude lepší, ostatní budou tápat a podepisovat ty béčka, která tam zůstávají. Jen pár hráčů je ještě OK, pak už průser.

137

Re: Novinky

Já bych byl rád, kdyby se tady tyhle dlouhodobý smlouvy těm klubům pořádně vymstily.

Re: Novinky

Hlavně,aby nás soustavně neporáželi..

139

Re: Novinky

kisina ti dva u Wild přímo se*ou big_smile

140

Re: Novinky

A koho ne? Je mi líto fans Devils. Parise je celou sezonu a offseason zásoboval kecy typu ''Devils are special, don't worry...'' a nakonec s nimi takhle vyjebal. Beztak v tom má prsty jeho otec, který mu angažmá v Devils nikdy neschvaloval.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

141

Re: Novinky

Jo, to je fakt, já bejt fanoušek Devils, tak sem hezky naštvanej smile Popravdě je mi jedno, že tam jsou, ikdyž je to naše konference, ale nepotřeboval bych zase poslouchat mladou, jak tam došel Parise a Suter a jak jsou Pens nejlepší, krásně jsem si včera vychutnal to, jak jsem jí řekl, že jsou u Wild..

142 (edited by kisin 5.7.2012 20:23:23)

Re: Novinky

Flyers have signed D Bruno Gervais (2 years, $825,000 avg per season) and F Ruslan Fedotenko (1 year, $1.75 M)

A Barch na 2 roky k Devils...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

143 (edited by kisin 5.7.2012 23:05:11)

Re: Novinky

Trošku ''insider'' info: Shero zpětně lituje, že měnil Michálka pod cenou. Potřeboval cap hit, byl si jistý, že minimálně jednoho z dvojice Parise/Suter uloví. Asi mohl počkat. Martina už nyní měnit nebude, plánovaná výměna k Preds tedy padá. To by musela přijít dobrá nabídka, top6 forward. Pens jsou nyní v celkem složité situaci. Ztratili Staala, Michálka a Sullivana, posílili jen bottom6 (Sutter, Glass) a na mladíky se spoléhat nemůžou.

Rumor: Pens have offered Semin 4 year 18mil...

Tomu Seminovi nabídli kontrakt, který do organizace Pens nesedí a který navíc prohlásil, že Crosby je tuctový hráč. To by bylo zajímvé, kdyby tam skončil...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Novinky

Dobře jim tak.

145

Re: Novinky

Detroit ještě bude měnit. Mají 16-17 útočníků pro áčko (Datsyuk, Zetterberg, Franzen, Filppula, Samuelsson, Cleary, Helm, Bertuzzi, Tootoo, Eaves, Miller, Mursak, Emmerton, Abdelkader, Brunner, Nyquist, Tatar...)

Minimálně někoho ztratí přes waiver.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

146

Re: Novinky

A musí všichni ti potenciální přes waiver?

Já spíš mylsím, že budou měnit, potřebují beky.

147 (edited by kisin 8.7.2012 14:57:37)

Re: Novinky

Holland říkal, že Nyquist dostane šanci v áčku. Tím by se to celé posunulo. Emmerton by měl být waiver eligible. Taky si myslím, že budou měnit. Předloni jsme jim z waiveru šlohli Ritolu, bral bych Emmertona.

Stejnou situaci musí řešit i v Edmontonu.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

148

Re: Novinky

Halpern na rok k NYR. 700k. Na buly stále dobrej, ale herně je rok od roku horší.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

149

Re: Novinky

Mueller na rok k Panthers za 1.725 M... slušná pálka.

Phoenix Signs Nick Johnson, 1 year, 2-way deal worth $725,000.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

150 (edited by steiner 12.7.2012 21:09:38)

Re: Novinky

Teemu na rok a 4,5 mega. Roky nehrají roli, loni nejlepší Kačer.