Re: Pro zasmání

Ne všeho si člověk všimne šéfe. Každopádně jeho english je dost špatná na to, že už tam nějaký ten pátek je. "And happy new year" z něj vypadnout mohlo...

Re: Pro zasmání

Zatím je to bída, navíc NHL chtěl hrát, byla to jeho podmínka, tak na tom měl už dávno makat.

Re: Pro zasmání

Přesně, stejně jako Hertl a další. Nicméně u Rusů to je celkem typické, v tom lepším případě se naučí anglicky dřív jak Malkin. Další extrém je Červenka.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Pro zasmání

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Pro zasmání

Super. big_smile big_smile big_smile

Re: Pro zasmání

Jeden starší, ale dobrej big_smile

Přijde Ježíš do hospody a posadí se. Číšník ho upozorní: "Tady si nesedejte, zde sedí štamgasti. Vyhodí vás!" Ježíš nereaguje. Ke stolu přijdou slepý, hluchý a cikán. Kupodivu ho nechají sedět mezi sebou. Ježíš: "Za to, že jste mě nevyhodili se vám odvděčím!
"Dotkne se slepého, slepý vyskočí... "Já vidím!" Dotkne se hluchého, hluchý vyskočí... "Já slyším!" Otočí se k cikánovi a ten na něho:"Na mě nesahej, ty pičo, já mám invalidní důchod!"

I pád na držku je pohyb dopředu...

97

Re: Pro zasmání

Re: Pro zasmání

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Pro zasmání

Re: Pro zasmání

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Pro zasmání

Re: Pro zasmání

103

Re: Pro zasmání

Re: Pro zasmání

Ty bys snad chtěl od bulváru přesné a aktuální informace? To je už principiálně dobrej vtip big_smile

105

Re: Pro zasmání

Spíš je legrační, že to pořád někdo ještě čte. A Jose na ně taky čumí...