Re: Přestupy

Sranda - my si ho musíme dovolit - při podlaze 54,5 nám zbývá 19 mega, které MUSÍME utratit. Šílený.

62 (edited by kisin 28.6.2012 21:14:00)

Re: Přestupy

Osobně Calgary vůbec nechápu. Vymění Phaneufa s Auliem za NIC, jdou do risku s Kotalíkem, podepíší nesmyslného Jokinena s Babchukem. Samé chybné kroky. A jako nového GM zvolí Feastera, který v podstatě pokračuje v nastoleném trendu. Kipper s Iginlou budou zase o rok starší, pro mě jsou momentálně Calgary jasní kandidáti na 1st-3rd overall.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Přestupy

To jsou dneska smlouvy, co? Quick, Crosby, Gill, Rask...

A Bernier požádal o výměnu!

64

Re: Přestupy

Re: Přestupy

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Přestupy

Tak ho mohou dát na LTIR, ne? A nebude se to počítat.

67 (edited by kisin 29.6.2012 14:45:36)

Re: Přestupy

Jasně, ale zase můžou čekat rok+ na případný comeback... A už nemají Staala.

Jsem zvědavý, kde skončí Bernier. Vypadá to na Devils, Toronto nebo Chicago. A taky mě bude zajímat, kdo bude v budoucnosti lepší. Jestli Bernier nebo Lindback.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Přestupy

Oni ke Crosbymu někoho seženou.

Re: Přestupy

Myslím, že musí vědět, že je Crosby OK, jinak by do toho snad nešli. Hlavně budou muset najít náhradu za Staala. O Pens strach nemám, ti přitahují hráče jako nic. Spíš se bojím o nás. smile

Re: Přestupy

Taky mám pocit,že nás žádná přestupová bomba nečeká.

Re: Přestupy

Re: Přestupy

Luonga si někdo vezme. Bude třeba dostat se pod strop. Tak jako jsme my podepsali za víc Pardyho, tak si někdo vezme i Luonga. A zbavit se Schneidera by byla pěkná blbost.

73 (edited by kisin 30.6.2012 11:21:28)

Re: Přestupy

Náhradu za Staala již mají, Sutter je imho nejlepší 3rd line centr v lize. Konkurovat mu může pouze Bolland, Nielsen, Helm a Kelly. Shero Carolinu pěkně obral... Sutter, 8th overall (Pouliot) a Dumoulin, který má být NHL ready, top4 potenciál.

Feaster se opět trefil. AHLerovi Jonesovi dal 2 roky, one-way a 650k. Jeho ''vyvedený'' draft pick big_smile

A Montreal dal 4th linerovi, byt' velmi kvalitnímu, 4 roky a skoro 2 mega. Šílené.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Přestupy

Zvykejme si, již několik let se dávají nehorzné sumy hráčům, kteří si je nezaslouží, ale za to může platová podlaha.

Re: Přestupy

Brodeur prý otestuje trh. To ovšem může znamenat jediné a sice, že s Devils podepíše až po 1.7. Už se vyrojily spekulace okolo Brodeura k nám big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper