Re: Novinky

Třeba si Hrdina díky tipu vydělal na dovču mezi opálenými kráskami...

Re: Novinky

Ta cena za Ribse je hodně nízká, se mi zdá...

123

Re: Novinky

tak teď jsem zas akorát kur..sky nasraný....si JN dělá prdel? 1. Dubna už bylo ne?

124

Re: Novinky

Grigorenko až  12. Už se nikomu nechce s Rusákama moc riskovat.

125

Re: Novinky

mně se ten Faksa moc nelíbí, obecně CZE u nás nevidím moc rád... Vyhozená volba...

Re: Novinky

Chtěli jsme dělat další výměnu, chtěli jsme další volbu v 1. kole, ale nevyšlo to.

127

Re: Novinky

Re: Novinky

Dallas essentially moved up in the 7th round, exchanging next years 7th rounder for the Kings 7th rounder this year, then traded their own 7th to Florida for a 7th next season.

Koukám, že v sedmém kole jsme řádili. :-) Cíl: Dmitry Sinitsyn

Re: Novinky

Re: Novinky

Wandell dostal kvalifikačku.

Re: Novinky

132

Re: Novinky

Jaký máte názor na toho Heiku? Mně teda dvakrát sympatický není. Myslím, že fyzický bek Tom. G. by věděl co s ním, kdyby se setkali u mantinelu big_smile. Ani jeho články se mi moc nelíbí, hlavně ten ze závěru sezóny, jak prej Karimu né úplně vyšel konec sezóny sad.

Ale možná byl pro odchod Wandella proto, aby se sám dostal do sestavy big_smile. Naštěstí on o tom nerozhoduje...

Re: Novinky

Heika je dle mého respektovaný novinář. Má přístup k informacím, které se k nám nedostanou. Zároveň je jasné, že jako loajální novinář nemůže jít proti "svému" klubu, prostě něco jako Záruba si nedovolí říct nic zásadně negatovního o Hadamczikovi či Jágrovi.

Já osobně Heiku beru jako jeden z mnoha spolehlivých zdrojů, aby člověk poznal, jak se věci mají. Nejlepší je pochopitelně koukat na všechny zápasy. Na to už ale nemám poslední roky vůbec čas.

Heika je přemýšlivý, rozumný, střízlivý a většinou i k věci. S Wandellem s ním souhlasím, stejně tak i s Karim, i když tak byl problém hlavně někde jinde (Morrow, Ribeiro), ale Kari měl také svůj určitý podíl viny.

134

Re: Novinky

dokud mi nesáhnul na Tomíka, tak jsem proti němu nic neměl......ovšem teď...

Re: Novinky

Neboj, Tomík bude vyměněný... wink