1,111

Re: Novinky

04.10.2014 bude zápas Dallas Stars vs. Texas Stars v Cedar Parku.

1,112

Re: Novinky

Šlo, jen stačilo něco upravit. A podělalo to jen online sledování. Já stejně většinu času nemůžu stávat ráno, tak jsem další den stáhl HD záznam a bez toho abych věděl výsledek jsem se díval...jsou to úplně stejné nervy;)...ALe jo, je to ten způsob.

1,113

Re: Novinky

Tak uvidíme v říjnu smile big_smile ale já doufám, že se to nějak vyřeší a pojede to opět smile

Kari je nejlepšííí!!!

1,114

Re: Novinky

Jinak chystám pro vás menší překvapení, tak doufám, že to klapne smile)

Kari je nejlepšííí!!!

1,115

Re: Novinky

TO jsme zvědaví;)...Jinak dneska je rozhovor s prezidentem Littem na stars.nhl.com. Celkem zajímavý rozhovor z vnitřního pohledu na organizaci. Zachytil jsem, že Dallas má hned po coloradu nejvíce prodávaných sezóních lístků...i víc jak Los angeles

1,116

Re: Novinky

Roussel podepsal na 4 roky. Arbitráž se tedy nebude konat. Peníze zatím nejsou jasné.

1,117 (edited by steiner 22.7.2014 16:06:25)

Re: Novinky

Tak jsem se asi o milion spletl. 4 roky a 8 mega. 1,6 + 1,8 + 2,2 + 2,4.

1,118

Re: Novinky

Konečně...tak se to obešlo bez arbitru. Řekl bych, že to je celkem dobrá smlouva. Průměr 2M na 4 roky je dobré ohodnocení a nebudem se muset otravovat po 4 roky s dalším vyjednáváním o smlouvě

1,119 (edited by steiner 22.7.2014 16:45:04)

Re: Novinky

Snad nepůjde dolů. Pokud tu hru udrží, pak OK. Podobným hráčům se pak platí i přes 3 mega, a to bych nerad. Viz Ott. A také ti hráči moc dlouho nevydrží. Ale Roussel je mladej a tam zpomalení ala Ott či Morrow nehrozí.

1,120 (edited by Antique 22.7.2014 20:33:19)

Re: Novinky

Souhlasím, dokonce si myslím, že by mohl ještě pár bodů přidat pokud se bude týmu dařit. Jde ale vidět jeho bojovnost a aktivita. Hlavně je hodně emotivní a dokážou ho pořádně naštvat nějaké nedostatky na ledě nebo způsob hry, takže si nemyslím, že by to z něho mělo vyprchat. Je dobré mít v týmu takového hráče. I tak ale vedení poměrně ustoupilo z dřívějších 1,15 M co chtěli. Udělali to ale dobře, že se domluvili ještě před arbitrem. To takové colorado s O'reillym nečeká, tam to je to s tím jeho agentem ohubu se domluvit. Potom se ty vztahy s hráčem těžko napravují

1,121

Re: Novinky

1,122 (edited by steiner 22.7.2014 22:50:33)

Re: Novinky

Tak těch 1,15, to byla startovací pozice, která nebyla reálná a navíc se týkala krátkodobé smlouvy. Na rok či dva. Takto dostal víc peněz, jinak by to nešlo. Na jednu stranu je to dobře, na straně druhé je to průser, neb se zmenšilo množství peněz pro Eakina a Dillona. Možná třeba foukneme Peverleyho na IR. Aktuálně totiž zbývá jen 4,6 na ty dva.

1,123

Re: Novinky

Toho jsem se začal obávat už když přivědli spezzu s hemským a podepsali fiddlera. Nejlepší by bylo vyměnit Gonchara, to by vyřešilo jak platový strop, tak místo v obraně. Ale s tím nějak nepočítám, aspoň ne v nejbližší budoucnosti. Tipuju, že budou chtít první rok smlouvy s Dillonem stáhnout co nejvíc na minimum a potom mu postupně přidávat. Další rok už budem bez Horcoffta a Gonchara a to se to konečně uvolní. Chtělo by to Dillona podepsat do 2M a zbytek na Eakina, ale uvdíme jak to Nill vymyslí...

1,124

Re: Novinky

Souhlas. Koukám, že jsi rozumný, evidentně si budeme rozumět. wink

Gončara se budeme v průběhu sezóny snažit vyměnit, to já čekám. Třeba to nepůjde, záleží, jestli budeme ochotní platit část jeho platu.

A s Dillonem to klidně může být tak, že mu řekneme, že ať podepíše za 1,9 na rok a příští rok mu to budeme kompenzovat dlouhodobou smlouvou. Tím pádem Eakin na 2 roky za 2,5 na rok. A je to.

1,125

Re: Novinky

no jo hoši, čekal jsem, kdy si začnete lízat koule big_smile