1,096

Re: Novinky

honka ať si klidně vyhoňkne...

1,097

Re: Novinky

Dickinson podepsal ELC.

1,098

Re: Novinky

1,099

Re: Novinky

1,100

Re: Novinky

Roussel požaduje 2,35, klub nabízí 1,15.

Arbitráž se dle mého musí vejít do 1,5 mega.

1,101

Re: Novinky

1,102

Re: Novinky

1,103

Re: Novinky

Roussel bral 0,625. Takže mu nabízíme skoro jednou tolik. A je RFA, nemůže dostat to samé co Garbutt coby UFA.

1,104

Re: Novinky

Taky jsem byl překvapen kolik chce od klubu. Ale od Dallasu bych taky celkem čekal, že aspoň na 1,6-1,7 M by šel. Je mi jasné že chtějí ušetřit (ještě s platovým stropem na krku, když nejsou Dillon a eakin podepsaní), ale tohle je za jeho práci poměrně málo, když jemu podobní hráči mají kolem těch 1,7 M. Snad nevznikne kvůli tomu žádná zlá krev mezi nima...

Jinak zdravím všechny fandy Stars, konečně nějaká komunita kde se dá bavit o Dallasu v ČR..moc nás není;)

1,105 (edited by steiner 21.7.2014 12:48:49)

Re: Novinky

Zdar, vítej.

Srovnatelní hráči, když jsou RFA, berou ještě méně. Garbutt dostal 1,8 jako UFA. Cenu nikdy nemůžeš na úvod vyšponovat, ale vždy podhodnotit, on chce 2,35, to je zase nadhodnocené. Pak se to někde sejde uprostřed, kolem 1,5.

Tady jsou některá srovnání:

Ben Smith, 26, Chicago: Had 26 points (14 goals, 12 assist) in 75 games last season in 12:44 of ice time. Starting two-year contract this season that averages $1.5 million.

Marcus Kruger, 23, Chicago: Had 28 points (8 goals, 20 assists) and averaged 13:52 last season. Starting two-year contract that pays $1.325 million per year.

Andrew Shaw, 22, Chicago: More offensive upside than Roussel, but he’s coming off a 39-point season (20 goals, 19 assists) and is starting a two-year contract that averages $2.0 million.

Matt Beleskey, 26, Anaheim: Had 24 points (9 goals, 15 assists) in 55 games while averaging 12:26 with Ducks last season. On second year of two-year contract that averages $1.35 million.

1,106

Re: Novinky

JJ, četl jsem si ten článek od Heiky. Jsem fakt zvědavý jak to dopadne. Hlavně je nanic, že smlouva bude na 1-2 roky. Potom by chtělo roussela pojistit na dýl, pokud teda bude hrát stále dobře stejně nebo líp. Takový element nám tam od odchodu Otta chyběl..Když si zmínil Garbutta, jsem zvědavý, jeslti na něj budou rozhodčí pořád hajzli kvůli jeho filmování, nefilmování nebo mu dají novou šanci od nového roku..Minulý rok už to bylo sem tam fakt na nervy.

1,107

Re: Novinky

Shaw s Beleskeym jsou celkem podobné typy jak Roussel. Něco kolem 1.5M by bylo fér.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

1,108

Re: Novinky

1,109

Re: Novinky

Jinak jsem se chtěl zeptat jak sledujete zápasy? Mám celkem dobrý způsob, ale ten už jen nejspíš proflákly, tak jej možná používáte taky (přes VLC).

1,110

Re: Novinky