931

Re: Novinky

932

Re: Novinky

933 (edited by steiner 5.3.2014 23:00:36)

Re: Novinky

Tim Thomas jde k nám! Sheppe, přijmi moji omluvu, ale po dnešní noci nejsem proti. Thomas je lepší, takže já proti nim nemám. Cena zatím není jasná.

Thomas k nám nechce jít, uvidíme, jestli waivne NMC...nakonec to udělal a je u nás.

Re: Novinky

Ajta krajta...

935

Re: Novinky

Mueller už je zase na farmě. Peverley je OK a bude zítra hrát.

936

Re: Novinky

výborně, konečně zase máme gólmana tongue

937

Re: Novinky

jinak se pro nás ale stalo pěkné hovno...

938

Re: Novinky

BTW, JN potvrdil, že Thomas byl v létě jeho první volbou. Thomas ale odmítl. Takže ho tu máme na druhý pokus. Ellis tedy byl v létě jeho plán B.

939

Re: Novinky

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

940

Re: Novinky

941

Re: Novinky

já osobně doufám, že předvede takové výkony, že KL strčí do kapsy u košile smile

942 (edited by Mikesz 6.3.2014 14:24:16)

Re: Novinky

za Thomase jsme rádi asi všichni. Navíc ono se to asi Heikovi zdá jako možný tlak na Lehtonena, ale v tom se dost možná mýlí. Můžou se doplňovat, prakticky by mohl vzniknout stav dvou dvojek, resp. dvou jedniček. Pro Lehtonena zřejmě zdravý stav věcí, nemyslíte?

Jinak musím se smát jak už letos Nill pomýšlí na něco v play-off vzhledem k tomu, že v organizaci nedokázal udržet třicátníka Robidase. smile I když samozřejmě neznám jeho směr a v létě se třeba nepřímo vysměje on mně.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

943

Re: Novinky

Nejsem si jist, jak by Kari nesl, pokud by sice byl ujišťován, že je jedničkou, ale dělili by si zápasy na polovinu a pokud by třeba nezvládl první zápas v PO, že by chytal Thomas. Na vše je čas.

Jak jsi to myslel s tím JN a Robidasem a tím směrem?

944 (edited by Mikesz 6.3.2014 16:03:12)

Re: Novinky

že zkrátka v létě získáme špičkového mladého beka, což se mi nejeví moc reálně (osobně netuším kdo by to mohl být).

edit: že v létě získáme mladého beka na úrovni starého Robidase.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

945

Re: Novinky

My dokonce potřebujeme někoho  lepší než byl Robi. A na trhu moc jmen nebude. MacDonald by nebyl marnej, ale úplná TOP třída to není. Možná přijde na řadu výměna.