Re: Novinky

Švec big_smile

77

Re: Novinky

Ach jaj...už len tri zápasy a sme 9.

78

Re: Novinky

porazit doma San Jose a šance na PO bude velká, čeká nás teď nejduležitější match, když ho nezvládnem končíme...

Re: Novinky

Přesně tak, porazit doma SJ a jsme na dobré cestě...jinak asi fakt zase nic......

Re: Novinky

Skomplikovali sme si to sami... Musíme vyhrať so Sharks a prinajlepšom všetky 3 a v tom prípade posunieme Sharks za nás...  Na Phoenix si netrúfam... tí bojujú o play off ako sa má.

81

Re: Novinky

lámámí chleba....v první části jsme si tedy moc neulomili, uvidíme jak za 3 dny. Ale už jsem zase skeptický sad

Re: Novinky

Byl to back to back zápas a ty nám prostě nejdou. Asi hodně důležitý zápas, ten následující je ještě důležitější. 4 body ze tří zápasů a PO by mělo být naše.

Re: Novinky

4 body ze tří zápasů prostě dáme...

Re: Novinky

...nebuďtě naivní wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Novinky

Já to vidím na 2-3 body. Bude záležet na ostatních, ale myslím, že 2-3 body na PO stačit nebudou.

86

Re: Novinky

Zbývající program:
Dallas - doma San Jose, venku Nashville, doma St. Louis.
San Jose - venku Dallas, venku Los Angeles, doma Los Angeles.
Los Angeles - doma Edmonton, doma San Jose, venku San Jose.
Phoenix - doma Columbus, venku St. Louis, venku Minnesota.
Colorado - doma Columbus, doma Nashville.
Calgary - doma Vancouver, doma Columbus.

Calgary už je bohužel ze hry. Colorado ještě stále drží jakous takous naději, ale ta je hodně malá, ale existuje. Ale limituje je ztráta dvou bodů na osmé místo a také to, už je čekají odehrát jen dva zápasy. Na jednoho ze čtveřice klubů z Pacifické divize tedy vyjde Černý Petr...

Re: Novinky

Nechcem byť zlý, ale vyzerá to tak, že na nás... zasa nám kvôli jednému zápasu utečie play off,... to radšej byť celý rok 14. a možno by sa aj niečo začalo diať. Pozeral som cez víkend zápas s Vancouverom a nemám z toho dobrý pocit. V podstate som rád, že už nestíham toľko sledovať, lebo ma to s prepáčením serie menej. 
V mojej najlepšej predstave dáme SJ aj NSH a po predĺžení prehráme so STL , postúpime.
V tej horšej nevyhráme ani jeden a do play off nepôjdeme.
A v tej najhoršej vyhráme so SJ , po predĺžení prehráme aj so STL aj s NSH a utečie nám PO o bod.
Asi chceme veľa, aby vyhrali tri zápasy, ale treba si uvedomiť ,že keď nevyhrajú teraz, tak do toho play off jednoducho nepatria. I keď mne by fakt stačili 4 zápasy, (prinajmenšom) v PO...  Uvidíme či nám postačí dôvera v Rydera,Benna, Erikssona... alebo nám to celé Lehtonen vychytá.

Re: Novinky

Re: Novinky

Už at' je rozhodnuto.Jsem celkem ve vůbec ne klidu s koncem základní části.

90

Re: Novinky

no jo no, holt to nevyšlo.....ale byli jsme zatraceně blízko. Tak počkat na mezisezónní změny a uvidíme.