Re: Novinky

To není nové logo.

542

Re: Novinky

Veď to netvrdím, čítaj pozornejšie.

Re: Novinky

Potvrzeno, 4.6. budou nové dresy a logo.

544 (edited by Tommy 22.5.2013 10:28:16)

Re: Novinky

trochu se bojím, abych nebyl místo nadšení zklamanej sad

545

Re: Novinky

Tak dúfam, že tam nedajú texaské farby.

Re: Novinky

Tak to se dá čekat. Něco jako CBJ. Anebo návrat k minnesotské zelené.

547

Re: Novinky

já tak nějak bláhově doufám, že co se týče barvy, tak se vrátíme ke staré dallasské variantě. Akorát od toho loga vůbec nevím, co čekat. Furt to budou Stars, takže jenom trochu jinak vypadající zelenozlatá hvězda? smile Ještě mě napadá varianta černobílých dresů s černobílým logem. big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

548

Re: Novinky

prostě tam někde MUSÍ být hvězda wink

Re: Novinky

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Novinky

To ne, ten býk, to byla blbost. Neujalo se to.

Dle mého jsou tu dvě varianty. To logo se moc nezmění a vrátíme se k zelené barvě dresů.

Anebo bude logo předělané a změní se i klubové barvy. Bílá, červená, modrá, něco jako CBJ. A zelené dresy budou jen jako třetí.

Osobně mi víc smyslu dává ta druhá varianta. V současnosti totiž ty klubové barvy nemají moc co společného s Texasem a Dallasem.

Re: Novinky

Taky si myslim,že máš pravdu.

552 (edited by Mikesz 24.5.2013 09:38:21)

Re: Novinky

to se mi zdá až moc drastické. Jako které kluby kromě Kolumbusu a Karolíny ctí barvy vlajky státu, v němž sídlí? (a to by mě fakt zajímalo, to není řečnická otázka smile )

My máme tradici v zelené a ve hvězdách. Jinak co se týče býka – já osobně jsem ten dres měl rád.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

553

Re: Novinky

Anaheim napríklad zmenil kompletne farby, ale bez závislosti na farbách Californie alebo Anaheimu.

Re: Novinky

Ten dres byl černý a hráčům se tam ztrácely puky...proto ten býk stál za prd. Pryč s černou.

Mně jsou barvy fuk, hlavně ať to má úroveň a nápad. Ta zelená Texas Stars je super, ale o tom jsem tu psal již dříve, že ta hrozí i u nás, byť se hovořilo o ní jako o barvě pro třetí dresy.

Otázka je, jestli tu tradici barev klubu nezměnit, stejně jako to udělali Mavs kdysi.

555 (edited by steiner 24.5.2013 17:27:34)

Re: Novinky