511

Re: Novinky

Jsem na něj moc zvědavej......zaslouží si svůj vlastní topic, ne? wink

Re: Novinky

Tak iniciály zůstanou stejný JN.Snad nezůstane stejný náš těsný nepostup do PO v příští sezoně.

513

Re: Novinky

Tak vzhledem k tomu, co se koncem základní části stalo a jak je omlazení kádru prezentováno, tak bych čekal, že PO a úspěch jsou reálné kolem 2015-16 wink

Re: Novinky

Nu to je ještě hezkejch pár zápasů bez nervů...

515

Re: Novinky

Pět hráčů jede na MS.

*As of Tuesday, five Dallas Stars are set to play at the World Championship, which gets underway Friday in Sweden and Finland.  Those five are Brenden Dillon (Canada), Stephane Robidas (Canada), Loui Eriksson (Sweden), Antoine Roussel (France) and Philip Larsen (Denmark).

516

Re: Novinky

Stars odtajnili další info z kabiny.

Poslední týdny hráli se zraněními Benn, Goligoski, Daley a Rome. Benn byl pod injekcema, nemohl střílet.

Kari odmítl chytat na MS.

517

Re: Novinky

A dle všeho b Stars měli již brzy představit nové dresy. Otázka je, jestli jen třetí, pravděpodobně zelený, anebo i ty první dva. A možná v barvách Texasu? Tedy trikolóra.

Mluvilo se už o příštím týdnu. Ale možná to bude později.

518

Re: Novinky

@MikeHeika: Many of you have asked. Stars expect to unveil new uniform and logo first week of June.

The harder the battle, the sweeter the victory.

519

Re: Novinky

Díky.

To je fajn, alespoň nové posily budou mít už vše nové. Jen změny toho loga se bojím.

Re: Novinky

Já bych navrhoval každýmu po podpisu smlouvy vypálit hvězdu na čelo,aby věděli za koho hrajou.

521

Re: Novinky

Mňo, pálení je středověký......viděl bych to na čistou práci nožem alá Aldo Rainea z Hanebnejch panchartů wink

522

Re: Novinky

Re: Novinky

Nevím jestli už to tady někdo psal, ale Wandell nám dáva vale a míří do Spartaku Moskva.

I pád na držku je pohyb dopředu...

524

Re: Novinky

Nic nového. My už ho nechceme. A v NHL už nikdo další taky ne. Tam bude hrát a ještě dostane víc peněz.

Re: Novinky

Ten mi taky chybět nebude.