466

Re: Novinky

je to trochu bláto, ale včera jsem nad tím přemýšlel a přišlo mi to všechno OK. Jestli chcete nějaký krátkodobý cíl, tak (bez ironie): „útok“ na spodní příčku tabulky, jak už tady někde jinde psal S.T.A.R. Smysl odstranění Jágra s Royem bez adekvátní aktuálně použitelné náhrady vidím mj. i v tomhle.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

467

Re: Novinky

468

Re: Novinky

wow přichází zpravidla s prvním výběrem a ten jsme od roku 1988 neměli ani jeden. I co jsem se tak namátkou díval na předchozí sezóny, tak ani na top 5 jsme nedosáhli v posledních letech. Zkrátka: vidět černotu i dobrém postavení na draftu, to už není pesimismus, ale totální nasranost na klub, nepřejícnost nejhrubšího zrna.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

469

Re: Novinky

Mikeszi, je to tak. A obvykle i velká neinformovanost, ale to se projevuje ve všem, nejen v NHL.

Momentálně jsme někde kolem 8. volby...tak bude záležet, kam se to pohne.

Jinak za ty ne úplně vydařené drafty z prvních kol už padaly u Stars hlavy. Naopak volba ve třetí, či pátém kole, to je naše specialita.

470

Re: Novinky

471

Re: Novinky

PO jsme neudělali, nic to nemění na tom, že JN a všichni PO chtěli a dělali pro to všechno možné. Na trhu JN odvedl kus práce. Jágr ani Whitney nezklamali.

S tím JJ, to je zatím jedna velká neznámá. Ano, muse tu líbilo, vedení h otu chtělo, ale možná když už PO nevypadá reálně, tak se změnil plán. Tak alespoň chtěl JN za Jágra něco dostat. Dostal 2 hráče, jeden z nich je tvrďák do čtvrté formace, ten druhý nevím, jaký má potenciál, ale mnohem vyšší, no a solidní draft, kteýr možná bude ještě vyšší.

Clowe má letos krizi, tak je to překvapující. Ale je to relativně mladej hráč, kterej v tom týmu asi zůstane, JJ je výpomoc na PO a pak odejde. Takže výpomoc na 12 zápasů a pak na PO. A nečekej že ti Boston dá nějakého TOP hráče, který je NHL ready, nebo dokonce někoho ze základu, takto to nefunguje, to by pak nebyla žádná posila, ale oslabení.

A té poslední větě nerozumím, tak na ni nereaguji.

472

Re: Novinky

473

Re: Novinky

Tak toho mladého hráče jsme asi sledovali a na draftu nám ho vyfoukli, tak to vidím já. A na draftu si vybereš hráče mladší o rok, takže o rok déle čekáš, až budou NHL ready.

474

Re: Novinky

Človek je mesiac bez prístupu na internet a Stars sú úplne iný klub smile Ešte že Kari ostal...len dokedy, on to tu má najhoršie podľa mňa...
Osobne sa mi zdá, že lepšie zajtrajšky nám už sľubujú dlhšie.

475 (edited by steiner 4.4.2013 00:04:13)

Re: Novinky

Garbutt i Fiddler možná budou hrát. Jordie je na farmě. A i Sceviour.

476

Re: Novinky

Aktuálně jsme sedmí....na draftu.

Re: Novinky

Tak to Seth Jones asi nebude...

478 (edited by steiner 5.4.2013 08:05:21)

Re: Novinky

To bychom museli vyhrát losovačku, případně ještě měnit draft a posunout se výš.
Ostatně máme plno beků k dispozici...

479

Re: Novinky

sedmička vypadá dobře, nestěžoval bych si wink

480 (edited by steiner 5.4.2013 10:42:47)

Re: Novinky

Tampa a Carolina musí zamakat, kádr na to mají. smile

Naopak my bychom měli dát šanci i Bachmanovi.