46

Re: New York Rangers

Zdá se mi to, nebo má dost dřevěný bruslení?

47

Re: New York Rangers

Nezdá. smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: New York Rangers

Tak nepochybuji o tom, že kdyby šel k Hawks, určitě nebude tak marnej.

49 (edited by kisin 5.2.2016 22:50:38)

Re: New York Rangers

Jako např. Daley, který v Pittsburghu vypadá jako úplně nový člověk?

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

50 (edited by steiner 6.2.2016 10:08:48)

Re: New York Rangers

Daley ožil až u Pens. Stejně jako Garbutt u Ducks. To samé Lecavalier u Kings.

A to samé celá slavná Tampa i s Cooperem, dle tebe nejhorší koučem světa. wink Pěkně jste se z toho dostali...a to navzdory všem těm řečem. Stačilo jen vyčkat času, podržet kouče a stačilo to.

51

Re: New York Rangers

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: New York Rangers

Nikdy nebudeš mít rád vlastního kouče? Co dodat?

A Staal sice šel dolů, ale rozhodně to není taková čučka, jak píšeš. Je tu plno daleko horších hráčů. A já nutně neměl na mysli jen Hawks, ale prostě změnu.

53

Re: New York Rangers

Scotty Bowman byl a bude jen jeden. Každý kouč má něco, kritizoval jsem Bouchera, kritizuji Coopera, kritizovat budu jistě i dalšího kouče, tak co po mně chceš? Snažím se Coopera respektovat, v zásadě ho mám samozřejmě rád, ale nemám k němu tak blízko jak k hráčům. Stačí takhle?

Poměr cena-smlouva-výkon je u M.Staala jeden z nejhorších v lize. Přičemž to je bottom pairing D.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: New York Rangers

Staal ani tak nešel dolů, jako spíš, že nikdy nešel nahoru. Respektive potenciál, který se mu připisoval nikdy v životě nenaplnil a ani nenaplní, protože je to jen průměrný vocas. Slabá výkonnost se házela na jeho chatrné zdraví, kdy měl neustále nějaké problémy, jako kdyby po vyléčení měl zázračně vyletět a hrát kdo ví jak skvěle. Asi i proto dostal smlouvu jakou dostal.

Re: New York Rangers

Já se netvářím, že by to byl nějaký super bek, ale průměrný vocas, to je na mě moc.

Asi něco podobného, jako že Cooper je piča a neumí trénovat.

56

Re: New York Rangers

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

57 (edited by Kostka 8.2.2016 09:16:02)

Re: New York Rangers

je to tak, je špatný opticky i statisticky. A když k tomu přihodím jeho smlouvu, tak je označení průměrný vocas ještě hodně mírné a milé....

Steiner: chápu, že jsi typ fanouška, který stojí za každou cenu za svým týmem - to je samozřejmě jen dobře. A že asi nikdy neřekneš nic hanlivého na adresu svých hráčů, i když jde o nějaké poleno, ale já stejný postoj nezastávám. I když se považuju za velkého fanouška NYR (hlásím se k ním jako jejich příznivec už 16 let, takže od dětství - což se asi počítá) a tím pádem na každého hráče pohlížím shovívavěji, než okolí (třeba Nashe mám pořád hodně rád, i když to výkonnostně není letos ono a v play-off propadá ...budu ho i tak hájit - zaslouží si to). Ale když je někdo dřevo, ostatním v týmu to kazí nebo je jeho přítomnost v týmu jinak negativní, ať už jakkoliv, tak ho budu mít klidně za hlupáka.

Navíc upřímně nevěřím, že se v Dallasu nenajde nějaký hráč nebo člen týmu, který ti neleze na nervy...

Re: New York Rangers

Tak Staal není hráč mého týmu a já nemám problém natřít ani mé oblíbence, v tomto smyslu jsi vedle. Statisticky (běžné stats) to právě není až tak marné, jeho problémem jsou possession stats, apod.

Jordie je tu natírán pravidelně, možná poslední dobou méně než dříve, a jeho possession stats byly v rámci týmu na hodně solidním místě, navíc má malou smlouvu.

Já se nepřu, že to není žádný zázrak, ale zase to není až tak marný. Ono, v NYR se nedaří kde komu. Stará známá věc. Proto bych se já neopovážil říci, že je to průměrnej vocas.

59 (edited by kisin 8.2.2016 15:31:24)

Re: New York Rangers

Takových stats dosahuje kdejaký 5.-6.bek, co bere 7x-9x méně.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

60 (edited by steiner 8.2.2016 17:14:34)

Re: New York Rangers

Omlouvám se za tuhle debatu, jde v podstatě o rozdíl v terminologii. A v určitém zveličování a přehánění.

Souhlasím, že on není tak dobrý, jak se často o něm mluví či píše. A už vůbec to neodpovídá jeho platu. Ale to tak prostě občas chodí. U Dillona člověk pořád čte, jak může být skvělej a pořád nic. U Daleyho se také pořád čekalo na ofenzivní produkci. A když už přišla, bylo to vykoupeno něčím jiným. Podobní beci klidně kolem 3 či 4 či 5 mega berou. On bere víc, a to je zásadní průser.

Ale hraje v NYR, tam to prostě je, jaké je. Jen jsem psal, že bych ho chtěl vidět hrát i jinde. Nepochybně měl defenzivně lepší roky než ten aktuální. A že zranění hrají roli, tak to hrají. Někdy se z nich hráč už nedá dohromady a nepřiblíží se tomu, jak hrál před zraněním. Jeho historii zranění ale neznám...