31 (edited by kisin 21.1.2016 15:42:14)

Re: New York Rangers

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: New York Rangers

Já bych to uzavřel, že Kisonovi se zásadně nelíbí věci, o kterých se v zámoří mluví, že jsou důležité. Grit, charakter, leadership, blokování střel, hity, apod. smile Vše se někdy přeceňuje. A jindy zase podceňuje. Nestačí hrát hurá hokej dopředu, je třeba mít široký rejstřík.

Jestli se někdo bojí hitu od Kučerova, o tom pochybuji, když po tobě jde Byfuglien a sejme tě, je to jiná kategorie.

Já osobně nejsem moc přítel stats. Tedy vlastně jsem, vždy jsem je měl rád, ale o mnohém ty stats prostě nevypovídají. Počet hitů jen vypovídá o tom, jestli ten hráč rád hituje, ale neříká nic o tom, jestli ten hit je účelný, nebo neúčelný. Takže tahle statistika o mnohém nevypovídá...

Re: New York Rangers

Vždyt to je úplně irelevantní, jestli hit Buffa cítíš a Kucherovův ne. Podstata je jediná: jestli hit zamezí hráči v dalším pohybu, případně jestli odebereš puk. Kucherov je chytřejší a mazanější hráč, síla není vše.

Chicago hraje skoro až evropský styl a jak se jim vede? Vy jste transformovali vaši obranu ze zestárlé, nemobilní, hitující (Robidas, Rome, Dillon, Gonchar...) na rychlou a moderní (Klingberg, Demers...) a budeš mi vykládat něco o tom, jak jsou hity nesmírně důležité? WTF? Tomu opravdu nerozumím.

Podívej se, jak hraje Gudbranson, Borowiecki, M.Stuart a spol, podívej se, jaké mají advanced stats apod. a jestli mi i nadále řekneš, že hitují efektivně, že to je 'součást jejich hry', tak sním svůj klobouk.

Tým se šesti Karlssony by byl prakticky neporazitelný a nemusel by ani hitovat, protože puk by byl neustále na jeho holi. Pokud by někdo nechtěl v týmů šest Karlssonů, tak lže, anebo neví, co je Karlsson zač.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: New York Rangers

Karlsson je bůh, to ví každej tongue

35 (edited by steiner 22.1.2016 08:54:07)

Re: New York Rangers

Asi jsi nepochopil, co jsem psal. Neb to, s čím polemizuješ, s tím já nepolemizuji.

A že některej hit sakra bolí a že to může v PO něco znamenat, to je snad jasné.

Jinak z té čtveřice hitoval jen Malý Herkules, jinak nikdo, možná občas Rome, ale ten spíš nehrál. Gončar i Dillon, tam to raději nekomentuji.

36 (edited by kisin 28.1.2016 18:58:07)

Re: New York Rangers

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: New York Rangers

Hmm..myslím, že St.Louis by mohli kývnout na toho Nashe, ale nevím jestli by se mi to líbilo, i když by se Shattenkirk hodně hodil.

Marleau mi nedává moc smysl. To už by bylo lepší si nechat Yandlea do play-off. A Drouina tak levně nedáte.

Nevěřím, že něco z toho vyjde.

Největší smysl by mi ale dával Buchnevich, toho byl bral. A Girardiho se Staalem vyplatit ze smlouvy a je to. Za ty peníze podepsat Yandlea a začlenit napevno do sestavy Skjeie a McIIratha.

Re: New York Rangers

vyplatit ty dva by byl dobrej hardcore - 8 a 10 let. nejde je treba soupnout do ahl?

protoze co si pamatuju, tak kdyz tam rangers poslali reddena, tak smazli celej jeho cap hit. to uz nejde? protoze v posledni dobe, kdy tam byl poslanej treba mcdonald, tak se furt philde vetsina platu do stropu pocita... vite nekdo, jak tohle presne funguje?

39 (edited by Kostka 29.1.2016 10:24:02)

Re: New York Rangers

Takhle, to je jen moje přání, protože Staala nemám rád a je podle mě slabý a velmi přeplacený. Ale vedení se ho nebude chtít zbavovat. Podepsali ho nedávno, dostal dobrou smlouvu a věří mu, takže smrdět v sestavě bude určitě dlouho. Girardimu zase věří Vigneault, ale tam už je šance, že by se ho vedení pokoušelo brzo nějak zbavit větší. Výkony jsou letos slabé a asi budou už jen horší...

Samozřejmě, že vyplatit ho/je z tak debilní monstrózní smlouvy by nebylo snadné, ale když to šlo u Reddena...??

MacDonald byl umístěn na waivers list. Nikdo neprojevil zájem, tak mazal do AHL. Následně z jeho platu 5M na rok ušetřila Philadelphia cca 1M z platového stropu. Takže na základě tohoto příkladu hádám, že když je hráč umístěn na waivers list, tak může být následně poslán do AHL. A asi 20 % jeho platu nejde do platového stropu?. Když je hráč vyplacený ze smlouvy, tak v tom případě nejde do platové stropu tuším 50 %. Ale nejsem si jistý, možná má tady někdo lepší informace. Já si jen odvozuji.

Problém je, že mistři z vedení dali Girardimu a Staalovi do smlouvy No Movement klauzuli, která bude platná u Girardiho ještě celou následující sezonu u Staal až do ročníku 17-18! Jinak řečeno... je to s nima totálně v pi**. Slušně to říct nejde. Další roky mají oba No Trade klauzuli. Takže budou obě "hvězdy" dělat týmu problémy ještě dlouhé roky. Nechápu na základě čeho si Staal tak úžasnou smlouvu vysloužil, když nikdy v životě nebyl lepší než průměrný....to je největší záhada, na kterou asi nikdy nedostanu odpověď.

Re: New York Rangers

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: New York Rangers

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: New York Rangers

43

Re: New York Rangers

Vzpomněl jsem si na tebe, když jsem viděl, co zase vyvádí. smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: New York Rangers

Stane se. Klingberg dneska v noci něco podobného, ale stačil faulovat a trestné střílení vychytal Niemi.

45

Re: New York Rangers

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper