Re: 1. zápas 10.10.2014 Stars vs. CHICAGO BLACKHAWKS

Aha big_smile promiň, ale tomu se musím jen zasmát... big_smile nevím, kdy tady, kdo napsal, že byl Kari výborný v tom zápase... a btw. takže to nás stálo body.. aha... a neschopnej útok za to samozřejmě nemohl pohoda smile) Zajímavé, že po utkání s NSH si skrz Lindbacka neřekl ani slovo.

Kari je nejlepšííí!!!

32 (edited by steiner 16.10.2014 22:45:56)

Re: 1. zápas 10.10.2014 Stars vs. CHICAGO BLACKHAWKS

Evidentně jsem to blbě napsal, nebo sis to blbě přečetl.

Já netvrdil, že tu někdo psal, že by Kari v tomto zápase chytal dobře.

A na chatu jsem jasně po zápase s Nashvillem psal, že Lindback byl výborný, až do chvíle vyrovnání. Pak i on měl slabé chvilky a pustil 1 či 2 laciné branky. A BTW, nevím, proč tu řešíš Lindbacka, neb můj kůň to není, a ani nemám problém napsat, že měl slabší chvíle.

Osobně ale cítím, že naše budoucnost v bráně je někde jinde...Kari ani Lindback nejsou tou dlouhodobou odpovědí a potřebnou kvalitou, na kterou jsme byli ty roky zvyklí.

A ještě něco...zajímavé je, že Kari má zatím výborné stats. Nebýt těch pitomých branek, byl by hvězdou týdne. Důležité je, že jde nahoru. SNad bude alespoň tak dobrý, jako loni. Myšleno v základní části. Měl by ale být o něco lepší, a v playoff zásadně lepší.

33 (edited by kisin 17.10.2014 10:05:02)

Re: 1. zápas 10.10.2014 Stars vs. CHICAGO BLACKHAWKS

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: 1. zápas 10.10.2014 Stars vs. CHICAGO BLACKHAWKS

zapomněl jsi na krále Henrika, ty medvědí slouho tongue

Re: 1. zápas 10.10.2014 Stars vs. CHICAGO BLACKHAWKS

Nezapomněl wink

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

36 (edited by steiner 17.10.2014 11:20:57)

Re: 1. zápas 10.10.2014 Stars vs. CHICAGO BLACKHAWKS

Eddie, to byla naše kvalita, jako dvojka Turek či Turco. Eddie uměl velké zápasy a uměl playoff. Lehtonen má sice velký talent, ale kdyby ho naplňoval, nebyl by u nás. Měl zdravotní problémy, ale to měl i Eagle. A taky záda. Lehtonen zatím není vyrovnaným gólmanem, má veliké výkyvy rok co rok, navíc v playoff zatím katastrofa. V playoff ho trumfli dva zelenáči v brance Ducks, kteří chytali obdobně, ale pro ně to byla pomalu premiéra v NHL. Já mu dávám poslední rok, aby se ukázal, potom budu požadovat jeho výměnu. Jeho zisk byl velmi dobrým krokem, ale pokud by byl někdo lepší k dispozici, neváhal bych ani na minutu.

Turco také nebyl úplně OK. Ze začátku neuměl playoff, potom zase nebyl nic moc v základní části, ale v playoff byl výborný.

Osobně jsem chtěl kdysi Schneidera, škoda, že tu není. Uvidíme, jak se ukáže Campbell, hlavně po zdravotní stránce. Výkony jde nahoru.

Re: 1. zápas 10.10.2014 Stars vs. CHICAGO BLACKHAWKS

38 (edited by kisin 17.10.2014 13:25:24)

Re: 1. zápas 10.10.2014 Stars vs. CHICAGO BLACKHAWKS

Lundqvist je starší, je opotřebovanej a smlouvu má do 40. V tuto chvíli bych s ním nechtěl mít nic co dočinění. Upgrade by to byl minimální, jestli vůbec nějakej a jen na pár let. Půjde dolů. Lundqvist je stejně nejvíc overrated golman ligy.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

39 (edited by steiner 17.10.2014 14:26:27)

Re: 1. zápas 10.10.2014 Stars vs. CHICAGO BLACKHAWKS

Hmm, já bych ho bral, nebýt té smlouvy. Věk má dobrej, Eddie chytal nejlépe kolem 36 roků. Lundqvist je mnohem lepší než Kari.

Stejně mám dojem, že asi uvidíme, co bude s Campbellem a pak se rozhodneme, co s Karim. Smlouvu tu dle mého nedochytá.