31 (edited by Mikesz 2.7.2014 12:50:44)

Re: Posily 2014

podle mě určitě; tipoval jsem do 2 M. smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Posily 2014

Pod 2 miliony to dle mého nebude. Pokud ano, bude to zázrak. Klidně může jít mírně i přes 3, ale to by musel podepsat na víc let.

33

Re: Posily 2014

Johnson dostal 3 roky a 3.33M/per. Eakin by se měl pohybovat kolem 2.5M, tipuji.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Posily 2014

Já bych to viděl na 2 roky a 5,5 celkem, pokud bude smlouva na 3 roky, potom klidně může 9 mega dosáhnout. Ale asi bych mu spíš dal smlouvu jen na 2 roky.

Re: Posily 2014

Hemský bude nosit tradiční 83, Spezza 90.

Re: Posily 2014

Sraronová posila. Fiddler na 2 roky. 1 mega příští rok, 1,5 ten další, tedy 1,25 do stropu. Také měl lepší nabídky.

Re: Posily 2014

výborné, nečekal jsem. Docela by mě zajímalo, co ho opravdu utvrdilo v tom tu zůstat. smile Vsadil bych se, posílení druhého útoku.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Posily 2014

Re: Posily 2014

JN řekl, že už má odpracováno na poli UFA. Už jen zbývá podepsat 3 RFA.

Řekl bych sakra dobrá práce.

A i ti největší pesimisté, kterých tu máme hodně, už snad ani nemohou být pesimisté při pohledu na soupisku Stars pro příští sezónu.

JN odvádí špičkovou práci. Jinému by to trvalo roky. On to vše zvládl za jeden jediný rok. Klobouk dolů.

Re: Posily 2014

Souhlasim s tebou.

41 (edited by kisin 3.7.2014 14:05:09)

Re: Posily 2014

Akorát žádným způsobem neobměnil obranu. Ta zůstavá furt stejná (až na Gončara, jediný jeho hráč), tedy dost průměrná. A ztratili jste Robidase, zatím nepřišla náhrada.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Posily 2014

Prohlašuji, že při zápasech Stars už nebudu nosit na hlavě papírový pytel s nápisem ,,I do not believe anything,, který tímto zahazují do koše a stávám se opět optimistou ve věcech hokejových big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Posily 2014

S.T.A.R.64 Ty musíš bejt pesimista z principu, jinak ta sezona bude fail. Takže koukej ten pytel zas vyhrabat big_smile

44 (edited by steiner 3.7.2014 18:18:19)

Re: Posily 2014

Tak šlo to i bez Robidase. Nemeth ukázal, že je v pohodě. Navíc vedení čeká, že z farmy začne příští rok a přespříští rok něco chodit. Jsou tam 3 beci, kteří budou už mít na NHL. Elitní obránce na trhu už 2 roky nebyl. Jasně, šlo se poprat o Ehrhoffa, ale ten evidentně chtěl k Pens, nabídek měl určitě plnou prdel. A navíc to není ten elitní bek. Niskanen k nám asi nechtěl, je drahej a na něj bychom zatím neměli.

Obecně ale souhlasím, že takový bek chybí a že ten nás možná dělí od zisku SC. Tento tým má na kde co, ale tipl bych si, že víc než jedno či dvě kola PO nevyhrajeme. Zatím. Příští rok odepíšeme kolem 20 mega, tak to se bude nakupovat. A pokud bek na trhu nebude, jako že asi ne, potom dojde na výměnu. Tak jako se Seguinem a Spezzou. Případně, pokud před TDL udáme Colea a Gončara, potom můžeme získat beka už při TDL.

45

Re: Posily 2014

přitom stačilo napsat, že nám chybí slušnej obránce