Topic: Stars @ Wild 21.01.2012

Dany Heatley - Kyle Brodziak - Nick Johnson
Devin Setoguchi - Matt Cullen - Cal Clutterbuck
Darroll Powe - Warren Peters - Carson McMillan
Matt Kassian - Chad Rau - Jed Ortmeyer

Nick Schultz - Greg Zanon
Justin Falk - Nate Prosser
Clayton Stoner - Jared Spurgeon

Josh Harding

Loui Eriksson-Tom Wandell-Michael Ryder
Brenden Morrow-Adam Burish-Steve Ott
Eric Nystrom-Vernon Fiddler-Radel Dvorak
Toby Petersen-Jake Dowell-Tomas Vincour

Nicklas Grossman-Trevor Daley
Sheldon Souray-Stephane Robidas
Alex Goligoski-Philip Larsen

Kari Lehtonen


Pokud neuděláme ani Minny v jejich současném rozpoložení a zdravotních problémech, potom nemáme v PO co dělat.

2:3. Daley, Morrow, Burish.

Re: Stars @ Wild 21.01.2012

1:1 po šedesáti minutách (Wandell - Heatley).

3 (edited by steiner 22.1.2012 05:37:00)

Re: Stars @ Wild 21.01.2012

Ježišmarjá, to je zase zápas. 20 vteřina na otočení, Robidas se Sourayem to tam zoslí...mám pocit, že v obou případech jsme tomu pomohli sami, Morrow v tom druhém...vlastní gól. Ach jo.

Re: Stars @ Wild 21.01.2012

A další branka po pár vteřinách...ufff, to je na mě moc...

5 (edited by steiner 22.1.2012 05:57:12)

Re: Stars @ Wild 21.01.2012

To je frustrace jako blázen...vedeme 2:1, zapnu telku a do tří minut tam máme 3 branky, tomu říkám včasný příchod.

Re: Stars @ Wild 21.01.2012

1 minuta a 3 branky, to se Stars letos nepodaří. A přitom Wild na tom byli podobně jako my. Měli problém dát branku. Ale povolali mladé z farmy a ti se ukázali.

Re: Stars @ Wild 21.01.2012

Hned v úvodu 3/3 další branka, takže jdu zase spát, bolí z toho oči...JN musí jednat, s tímhle se hrát nedá. Obrana potřebuje změny. Útok taky.

Re: Stars @ Wild 21.01.2012

Dorazim z noční natěšenej,že mi konečně začíná do zítra volno a kouknu na výsledek a jsem v šoku.Tohle nemá s bojem o PO asi nic společnýho.Hm,jak říkám-hlavně,že je mír.

9 (edited by Gulis 22.1.2012 09:26:07)

Re: Stars @ Wild 21.01.2012

Chudák Lehtonen, dneska mi ho bylo líto jako nikdy.....obrana dneska neuvěřitelně jalová.....no co už, už jsme přece za ty poslední roky zvyklí, tak by nás to nemuselo překvapovat

Re: Stars @ Wild 21.01.2012

Wild jsme si zvykli porážet. Jen loni ten poslední... ach jo. časy se mění. Wild i s dorostem nás už 2x porazili.

Re: Stars @ Wild 21.01.2012

Tak čo? zas nebude PO? sad

Re: Stars @ Wild 21.01.2012

Vypadá to na podobný scénář jako loni...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

13 (edited by steiner 22.1.2012 16:21:11)

Re: Stars @ Wild 21.01.2012

Zatím je to to samé. Akorát že loni to bylo hodně odvislé od Brada, který se pak zranil...a teď je to rozložené víc na všechny linky, ale bez dvou TOP hráčů nehraje nikdo, skoro.

Nedivil bych se, kdyby Morrow byl požádán, aby kývl na výměnu, Grossman, Robidas, Petersen, případně i Fistric apod. Já osobně bych se zbavil Robidase a Sourayho.

Re: Stars @ Wild 21.01.2012

Takže si myslíš, že při TDL budete prodávat?
Osobně si Morrowa jinde nedokážu představit. Podle mě u vás dohraje kariéru. Přeci jenom už nemá takovou hodnotu jak před lety, přičemž svoje si ještě odehraje. JN se ho imho nezbaví...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

15 (edited by steiner 22.1.2012 17:35:13)

Re: Stars @ Wild 21.01.2012

To ne, já myslím, že budeme dělat to samé jako loni. Prostě ani kupovat, ani prodávat. Jestli bude na trhu hráč, kterého budeme chtát, třeba Suter či Weber, tak nabídneme Grossmana, Campbella a Glennieho. Třeba.