Re: Zajímavosti

Tak on je sakra efektivní i bez něj. A na druhou stranu, pokud je Souray nejslabší bruslař, tak na tom zase nejsme tak špatně.

Re: Zajímavosti

A to si  představ,že z celé obrany by byl nejslabší střelec:)))))

Re: Zajímavosti

Re: Zajímavosti

Mně ne, neb vyhráváme. I bez něj to jde. Larsen hraje mnohem lépe, navíc jeho hra je vyloženě vhodná pro systém GG.

Re: Zajímavosti

Vůbec jsme se nepozastavili nad Martym Turcem v Bostonu. Dneska měl kluk smůlu, dostal dva blbé goly + jeden ze samostatného úniku a po 5 min. šel střídat...je to smutný pohled, když vidíš svou bývalou modlu, jak se trápí....

Re: Zajímavosti

Kterej že Marty? To už je mrtvola. Kdyby měl pod čepicí, tak by podepsal s Phildou před pár lety. Chicago mu taky nevyšlo. On se přesto pořád snaží se dostat zpátky. Už hodně dlouhou dobu hraje prd. Takto si ho nikdo nebdue pamatovat jako pořádnýho gólmana. Už měl skončit dávno, anebo jít chytat jinam.

52 (edited by steiner 14.3.2012 13:52:55)

Re: Zajímavosti

Re: Zajímavosti

Čekal jsem že půjde do Evropy, že s tím sekne úplně s tím jsem teda ani ve snu nepočítal.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Zajímavosti

Re: Zajímavosti

Teda nějak se nám ta pacifická divize přistřuje co? 4 mančafty s rozdílem jedinýho bodu, navíc San Hosé má o zápas víc, takže klidně zítra může jít do čela a jestli nás přejede i Phoenix, tak můžeme být už ve středu mimo osmičku (Sharks hrají s Kings, takže po případné ztrátě půjdeme dolů tak jako tak, navíc los nám moc nenahrává). Počítám to správně?

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Zajímavosti

správne....musíme vyhrať hmm

Re: Zajímavosti

Čuchám, čuchám čertovinu. Začíná to vypadat bledě sad

I pád na držku je pohyb dopředu...

58

Re: Zajímavosti

Nemaluj čerta na zeď big_smile.

Re: Zajímavosti

Tak oni dají člověku naději sérií jakou člověk za poslední léta nepamatuje a pak 3x za sebou skapou a fanoušek se může ohlížet leda po talentech na draftu big_smile Nejsou na tom psychicky fandové Columbusu líp? big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

60

Re: Zajímavosti

Ještě na tom Dallas není tak špatně a šance na play off je pořád tady a je reálná wink.