511

Re: Zajímavosti

Lehtonen je zatím ze všech z play-off vyřazených gólmanů ve statistickém souboji jediný, kdo se svými čísly zvítězil nad gólmanem z opačného týmu.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

512 (edited by steiner 28.4.2014 13:35:48)

Re: Zajímavosti

Jak to myslíš? % má Kari horší, má menší počet výher, jen průměr branek má lepší. Má asistenci a ČK. V tom je nepochybně lepší.

513

Re: Zajímavosti

to bude ten průměr branek. Soudil jsem dle tabulky na stránce série na nhl.com.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Zajímavosti

Jedou vám někomu stránky The Dallas Morning News? Mně už přes týden ne.

515

Re: Zajímavosti

516 (edited by steiner 29.4.2014 18:38:51)

Re: Zajímavosti

Fakt? To je zajímavé. Mně nejedou, ani v jednom prohlížeči. sad

Netuším, kde by mohl být problém.

A nejde mi to ani v mobilu.

517

Re: Zajímavosti

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Zajímavosti

Dík, zkusím to. Jsem si říkal, že je divné, že to nejede víc než týden.

519

Re: Zajímavosti

Možná by nebylo od věci se obrátit na providera, nebo se minimálně poptat v okolních bytech (jestli tak bydlíš), jestli jim to jede.

Nevidím do toho, ale vypadá to, jako kdyby v Dallasu přešli na jinou IP adresu a tvůj počítač (mobil) se snaží furt dotazovat tu starou. V takovém případě by mělo pomoct promázání toho DNS.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

520 (edited by steiner 29.4.2014 22:46:40)

Re: Zajímavosti

Tak mobil používá domácí Wifi. Zkusím to 3G. A koukám, že to načítá, problém je tedy v UPC, zkusím restartovat modem.

521

Re: Zajímavosti

jo, tak to bude dost možná tím. Dej vědět, jestli to pomohlo.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Zajímavosti

Restart nepomohl, zítra vyzkouším ty další věci.

Re: Zajímavosti

Re: Zajímavosti

Re: Zajímavosti

I pád na držku je pohyb dopředu...