Re: Zajímavosti
Co jsem koukal na související článek, tak Lehtonen si taky žije ![]()
You are not logged in. Please login or register.
Diskuze Dallas-Stars.cz → Dallas Stars → Zajímavosti
Co jsem koukal na související článek, tak Lehtonen si taky žije ![]()
Jako, ty baráky, to je vrchol nevkusu...tobě se to líbí?
Nelíbí, moc plochy k úklidu ![]()
Na to mají lidi. Mně spíš šlo o tu vkusnost...ne o praktičnost.
Kari nemá ani bazén? ![]()
U Lehtonena mi ten interiér přišel docela decentní. Tmavý vymalování mi přišlo uklidňující. Bejvá to i horší
Jinak všechny tyhle baráky hlásaj do daleka "U nás prachy nejsou problém"
bych to i okomentoval.......ale nemůžu, vlna ještě nepřišla ![]()
celkem sranda číst si rok a více stará témata a příspěvky ![]()
To jo, nepoznávám se. ![]()
To jako že při jednání o smlouvě hráč uslyší: "Ano, uhrál si nový rekord v bodech, asistech, gólech, v kabině jsi vůdce, ale náš golman má nízký procento úspěšnosti zákroků když jsi na ledě"
Je to jen hokej, nebral bych to tak matematicky ![]()
Je to jen zajímavost, je třeba to brát s rezervou, ale mnohdy to odpovídá dokonale. Třeba u Stamkose a Leeho.
Podle toho by byl Vincour nejlepší, a to je blbost. A SMith.
Diskuze Dallas-Stars.cz → Dallas Stars → Zajímavosti
Powered by PunBB 1.4.4, supported by Informer Technologies, Inc.