Re: Zajímavosti

Tommy : no Jarin má již prsteny 2. Ale nikdo jiný z týmu na prsten nedosáhl. Leda, že by Modano ještě nazul brusle. Takže týmu a zda ho bude mít i Džegr, tak to by mě neva. Doufám že odpověď stačí-)

212 (edited by angelo 12.3.2013 22:09:56)

Re: Zajímavosti

1999–2000. Brendan Morrow, DAL - NJD

+ Nieuwendyk big_smile

A inak Whitney s Carolinou vyhral pohár

213 (edited by steiner 12.3.2013 22:15:58)

Re: Zajímavosti

Tak za prvé. Náš kapitán je Brenden Morrow. Nikoli Brendan. A SC nemá. Hrál jen finále v roce 2000.

Naopak ho získali Whitney a Cole.

214

Re: Zajímavosti

Morrow nemá, pozrel sa len do finále.

215

Re: Zajímavosti

A jestli se nemýlím, tak i Alex Goligoski vyhrál Stanley Cup s Pittsburghem v sezóně 2008/2009.

Re: Zajímavosti

Cetli jste nekdo breznovi vydani casopisu Pro Hockey? Vysel tam zhruba petistrankovej clanek o Dallasu vcelku zajimavej. Napr. i to ze jsme dluzili prachy trenerum a dokonce i 15-ti hracum za podpisovy bonusy. A docela zajimava informace, ze v sezone 01/02 jsme dosahli nejvyssich zisku v lize. Ach, kde ty lonske snehy jsou... hmm

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Zajímavosti

To máš pravdu, to byla asi jediná nová informace. Jinak šlo jen o shrnutí známých faktů. A o tom PH jsme se tu už bavili...

Re: Zajímavosti

Dillon bydlí u Robidase. Takže Robi ho má pod křídlem...

Re: Zajímavosti

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Zajímavosti

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Zajímavosti

Ano, někdy jsem měl pocit, že Belfour půlku vejplaty dává na rozsekaný vybavení šatny big_smile

Re: Zajímavosti

Víte co je zajímavý? Že letos máme jen o jednu výhru v základní hrací době míň než třeba Vancouver nebo Minnesota a dokonce o jednu víc než San José.

I pád na držku je pohyb dopředu...

223

Re: Zajímavosti

Neměli jsme prodloužení, to jsem tu nedávno psal.

224

Re: Zajímavosti

teď jsem si jen tak projížděl na nhl.cz statistiky apod. a koukám jak puk, že Toby Petersen je u nás už 6. rokem!! Nějak jsem byl pořád přesvědčenej, že to je tak 2-3 roky, co jsme ho trejdovali wink Jak ten čas letí...

225

Re: Zajímavosti