Re: Stars @ Pens (18.3.2014)

viděl bych to na Jágra. big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

32 (edited by angelo 20.3.2014 12:17:40)

Re: Stars @ Pens (18.3.2014)

Gáborík, Vanek, Moulson, Legwand ? big_smile

33 (edited by Mikesz 20.3.2014 13:20:04)

Re: Stars @ Pens (18.3.2014)

probůh, Vanek. To by byl splněný sen. Ale to je asi nereálné, nýbrž již máme pár přeplacených hráčů.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Pens (18.3.2014)

Otázka je, jestli vedení nebude trpělivé a nedá raději větší prostor Horcoffovi či Eakinovi či Sceviourovi, případně nedá šanci Ritchiemu či někomu podobnému. Uvidí se mimo jiné i v kempu, i když obecně se má za to, že Mackenzie či Ritchie na první tým ještě nemají, nepochybně bychom řešili podobné problémy jako u Ničuškina.

Budeme muset řešit gólmana, beky a proto se domnívám, že dojde maximálně 1 TOP 6 útočník.

Nepochybně by bylo lepší to smáznout za jedno léto všechno, takto to ale nikde nechodí a pokud ano, je to obvykle průser, viz třeba Florida.

Re: Stars @ Pens (18.3.2014)

Vanek by byl nepochybně super. To samé Legwand. Moulson neumí moc bruslit, ale nepochybně by pomohl naší PP. Těmto hráčům bych se nebránil. Nicméně je třeba počítat se stropem a případně 

Zatím je moc otazníků. Peverley je první. Whitney půjde pryč, to je jasné. Fiddler asi také půjde pryč, nicméně zatím to není jasné, ale pokud chce smlouvu na 3-4 roky a nárůst platu, mám dojem, že od nás tohle nedostane.

Re: Stars @ Pens (18.3.2014)

zkrátka to chce další velkou přestavbu big_smile ......anebo lehce doplnit o 2 Švédy, pak by to šlapalo. Jednoduché. tongue

37 (edited by kisin 20.3.2014 19:09:58)

Re: Stars @ Pens (18.3.2014)

Samozřejmě to nemá cenu řešit kvantitou (to tady bylo v minulých letech), ale Nill musí jít agresivně po kvalitě. 2.centr je priorita, křídla až tak důležitá nejsou.

Já si naopak Mikeszi myslím, že máte dobré smlouvy a mohli byste si dovolit někoho přeplatit. Benn i Seguin mají eco-friendly deals, Whitneyho smlouva končí a Gonchar to má už jen na rok, čili žádný závazek do budoucnosti. Goligoski má rovněž velmi solidní smlouvu. Horcoff má blbý cap hit, ale dostává podstatně méně. Když to srovnáme např. s komedianty z NYR nebo Toronta, je to naprosto v pohodě. Naopak, vždyt jste poslední roky podepisovali důchodce a neměli peníze na velkou rybu, nyní už je čas někoho ulovit.

Neřekl bych, že ty nárůsty v případě Roussela či Eakina budou nějak zásadní. Roussel může dostat něco jako Garbutt, spíše méně, vzhledem k tomu, že je mladší a nebude UFA. Eakin dostane asi bridge deal kolem 2M. U Dillona to bude nejzajímavější, ale taky to asi nebude déle než na 3 roky, pokryjí si to ještě stále RFA statusem.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

38 (edited by Benn14 20.3.2014 19:19:55)

Re: Stars @ Pens (18.3.2014)

The harder the battle, the sweeter the victory.

Re: Stars @ Pens (18.3.2014)

půjde, to jsem klidnej wink

Re: Stars @ Pens (18.3.2014)

Hoši, debatujme jinde, tohle je téma Pens.

Re: Stars @ Pens (18.3.2014)

ti řikám, neříkej mi hochu...

Re: Stars @ Pens (18.3.2014)

To je vidět, že nejsi z Moravy. smile

Re: Stars @ Pens (18.3.2014)

nejsem z Moravy, nejsem ani od Bobří řeky a ani mi není 13 smile To můžeš za chvíli začít s "ale děcka".... tongue

44 (edited by Mikesz 21.3.2014 15:40:32)

Re: Stars @ Pens (18.3.2014)

hochy jsou na Moravě lidé s penisem mezi nohama. Nic jiného. wink

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Pens (18.3.2014)

..tak kdo ví, jak na tom je Tommy smile)