1 (edited by pupajdi 28.1.2014 08:13:22)

Topic: Avalanche @ Stars - 27.1.2014 ( zápas č. 53 )

Re: Avalanche @ Stars - 27.1.2014 ( zápas č. 53 )

ty jo, tyhle obrázky jsou tady pěknější, to taky začnu používat. smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Avalanche @ Stars - 27.1.2014 ( zápas č. 53 )

je to horšie s takouto obranou wink

Re: Avalanche @ Stars - 27.1.2014 ( zápas č. 53 )

pan Segedín je ještě nehotovej a nevyzrálej.....tvrdím to furt....má záchvěvy, kdy to tam sype jak protržený, pak zase x zápasů bodově jalovej. To by se hotovému TOP hráči nestávalo wink

Re: Avalanche @ Stars - 27.1.2014 ( zápas č. 53 )

tak jasné... ale tu snad ani steiner nepsal, že je hotový.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Avalanche @ Stars - 27.1.2014 ( zápas č. 53 )

nóóó, nechce se mi to hledat, ale když jsem onehdá napsal, že Segáč ještě nemá parametry TOP hráče, byly tu jisté tendence od jistého hocha umlátit mě za tento názor čepicí...

Re: Avalanche @ Stars - 27.1.2014 ( zápas č. 53 )

big_smile vím, že psal, že je TOP hráč. Ale vnímal jsem to tak, že furt bere ohled na jeho věk.

Ty výkyvy jsou sice fatální problém do budoucna, ale myslím, že je neměl jen Seguin. Tady se těžko hledá chyba zrovna jen u něj.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Avalanche @ Stars - 27.1.2014 ( zápas č. 53 )

já předpokládám, že se to srovná a on skutečně do TOP hráče se vším všudy doroste (i když tím si moje srdce teda nekoupí wink ), takže to není hledání chyb

Re: Avalanche @ Stars - 27.1.2014 ( zápas č. 53 )

Tak Seguin měl hluché období, bohužel. To má občas i vyzrálý TOP hráč. I Hull či Nieuwendyk měli podobné výkyvy. Modano je měl taky, byť on asi snad vůbec nejmenší z těch našich velkých hráčů. On byl vyrovnaný a hodně. Zase u něj často nebývaly zápasy, kdy by udělal 4 či 5 bodů. Tehdy se hrál jiný hokej a nám tehdy stačila 1 či 2 branky na výhru.

Seguin pochopitelně ještě potřebuje čas, než bude úplně hotový a bude hrát na svém maximu. Letos to určitě nebude. Ale TOP hráč to už je.

10 (edited by Mikesz 28.1.2014 12:37:53)

Re: Avalanche @ Stars - 27.1.2014 ( zápas č. 53 )

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Avalanche @ Stars - 27.1.2014 ( zápas č. 53 )

TOP hráčem je pro mě Ovce, Crosby, Malkin, Stamkos, Kane, Tavares, Zetterberg, Richards, Sedinové apod. a IMHO mezi ně Segáč ZATÍM nepatří...

Re: Avalanche @ Stars - 27.1.2014 ( zápas č. 53 )

Souhlas s Tommym. Az na toho Richardse, ten uz tam nepatri big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Avalanche @ Stars - 27.1.2014 ( zápas č. 53 )

Hulla berete jako podtřídu? big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Avalanche @ Stars - 27.1.2014 ( zápas č. 53 )

Dyť byl tlustej big_smile

Re: Avalanche @ Stars - 27.1.2014 ( zápas č. 53 )

Hull byl vyloženě střelec, o to zajímavější je vidět, že i on měl výkyvy ve střílení branek.

Ale obecně je to debata o ničem, neb je hodně subjektivní. Někdo řekne, že Lehtonen je TOP hráč, někdo že ne, každý má tu hranici slova TOP jinde.

Seguin je 14. v bodování ligy, říkejte si, co chcete, ale tohle TOP hráč je. Pokud tu kisin tvrdil že Vanek je TOP hráč, pokud je jím Backström, pak nevidím jinou možnost.