Topic: Stars @ Devils 9.1.2014 (zápas č. 43)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Devils 9.1.2014 (zápas č. 43)

7:6 už vyhráme konečne

Re: Stars @ Devils 9.1.2014 (zápas č. 43)

6:7 wink

Re: Stars @ Devils 9.1.2014 (zápas č. 43)

Jestli neporazíme ani Jágra, tak to můžou kluci rovnou zabalit. 5:2 (Benn 3 , Seguin 2)

Re: Stars @ Devils 9.1.2014 (zápas č. 43)

Devils tolik golů nedali snad za posledních 5 zápasů. Musíte dát první gol, jinak bůh vám žehnej.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Stars @ Devils 9.1.2014 (zápas č. 43)

4:2. Seguin, Cole, Goligoski, Gončar.

Re: Stars @ Devils 9.1.2014 (zápas č. 43)

2:1Seguin,Eakin-Jágr
Bude nám to stačit a pošetříme síly na ten -audiášův chlív-,kde hrají prokletí a zatracení RANGERS!!!!!!!!!!!!!

Re: Stars @ Devils 9.1.2014 (zápas č. 43)

plichta je skoro tutová a pak kdo bude mít víc štěstí v rozstřelu.

Re: Stars @ Devils 9.1.2014 (zápas č. 43)

3:4 v prodloužení (Peverley, Ničuškin, Horcoff - Clowe, Ryder, Židlický, Jágr).

Re: Stars @ Devils 9.1.2014 (zápas č. 43)

Tak tohle už je hodně k smíchu... Nás by teď porazilo i Buffalo. Kolikrát byl dneska zcela volnej hráč v předbrankovém prostoru nebo mezi kruhy... Devils z toho dali jen jeden gól, ale bohužel to jim stačilo, protože ten náš útok je úplně impotentní.. Někteří hráči tam nehrají zcela nic a jen tam prouzdají po ledě mi prostě příjde.

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Devils 9.1.2014 (zápas č. 43)

Hm,tak plichtě jsem byl blízko,ale že nedáme ani gol jsem nečekal....spíš jsem to myslel na nějakých 2:2.
Píšeš,že se tam jen tak brouzdají - čekal bych,že ted po těch výsledcích budou jezdit po prdelích celých 60.minut.
Nezbývá než doufat,že ted v noci poslední zápas z New Yorku s rangers konečně zapnou,aby si neudělali ostudu i před divákama Novy.

Re: Stars @ Devils 9.1.2014 (zápas č. 43)

seš celkem srandista pupajdi wink

13 (edited by steiner 10.1.2014 08:54:50)

Re: Stars @ Devils 9.1.2014 (zápas č. 43)

Hmm. Ostuda. PO je po pár zápasech zase sakra daleko.

Že dá Ryder branku, to jsem čekal. Ale čekal jsem, že nějakou dáme.

Pozitivní na tom bude, že zase budeme měnit. smile A JN zase udělá další krok kupředu. A také, že jsme dneska zase nedostali 6 branek, tedy průměr z posledních tří zápasů.

14 (edited by Mikesz 10.1.2014 09:57:37)

Re: Stars @ Devils 9.1.2014 (zápas č. 43)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Devils 9.1.2014 (zápas č. 43)

Tak jsem si ted skoukl sestřih a ten Ryderuv gol - stál tam celou dobu uplně sám,jak kdyby byl neviditelnej.....Ničuškin 3 metry od něho a taky stojí a nehejbe se,počká až dá Ryder gol a popojede...tam vidím chyby,špatné bránění utočníků....měli by zapojit mezi asistenty Lehtinena ,aby je to naučil. smile

btw - dneska Ryder - takže můžu s klidem vyrazit do tipáče a seknout vejplatu na Richardse smile - na bejvalý Dallasáky je spoleh.