46

Re: Nová verze stránek

kenji: Děkuji, moc pěkná práce, všiml jsem si hned odkazu v liště, poté i obrázku. Stránka se mi moc líbí.

K diskuzím: Na předchozí verzi diskuze ani nebyli a co byla verze ještě dřív, tak tam diskuze byly, ale příspěvky psali jen spam boti. Osobně mám raději forum, navíc na něm máme i chat. Diskuze bych asi zavedl jen v případě, že by sem chodili ve větším lidi mimo "forařskou gardu". Jinak diskuze pod články, to je spíš diagnoza. Jak praví vtípek: Vyhrát hádku na internetové diskuzi je jako olympiáda postižených. I když vyhraješ, pořád jsi retard smile

47

Osobně bych to též neměnil.

48

Díky za pochvaly smile ještě pracuju na pozadí a logu a bude to na 99% hotové smile
A ke komentářům, je tady ještě jedna možnost, jak psal steiner, na FB už spousta lidí nechodí, tak by se to udělalo jednoduše, každému by se vytvořil uživatel s jeho nickem, zakázaly by se registrace a komentáře, pokud člověk není reglej, takže by anonymně nešlo přidávat nic, každej by mohl jen pod svým nickem.

49

Je to dobré, podarilo sa vám to. Tiež som proti fb komentárom. Je to zbytočné a len by sa rozšírilo miesto diskusií a nakoniec by celé fórum skončilo.

50

Potřebuju inspiraci..co by jste dali do loga webu?

51

Do loga? To je jednoduché. Jen název a logo stars. Barevně by to mělo být odvislé od pozadí.

52

jen takhle jednoduše jo? ..já teď něco vytvořil, tak to tam za chvíli hodím, uvidíte, jak se to bude líbit..

53

Podle mě tam patří nějaká vzpomínka na vítězství ve stanley cupu a taky na legendy jakejma byli modano, hull, belfour, nieuwendyk, zubov, lehtinen, carbonneau, hatcher a tak no...

Never get too high; never get too low.
---
Sikkens Pflegeset | Eurookna

54

16/2/2012 Grossmann výměna
21/3/2012 Austin Smith ELC
25/3/2012 Reilly Smith ELC
26/3/2012 Alex Chiasson ELC
2/4/2012 Matěj Stránský ELC
5/6/2012 Nihlstorp smlouva
13/6/2012 Desjardins koučem Texas Stars
13/6/2012 Wathier smlouva
14/6/2012 Jyrki Jokipakka ELC
15/6/2012 Emil Molin ELC
18/6/2012 Fraser asistent
22/6/2012 Ribs-Eakin výměna
22/6/2012 draft
1/7/2012 Whitney smlouva
1/7/2012 Rome smlouva
2/7/2012 Petersen smlouva
2/7/2012 Roussel smlouva
2/7/2012 Roy-Ott, Pardy výměna
3/7/2012 Jágr smlouva

55

zdravím tvůrce webu Dallasu, mohli jste se dát alespoň vědět a napsat mi, že byste rádi použili stejný vzhled. I když na to theme nemám žádný právo, tak přece jenom by se to slušelo. Původní theme ze kterého vychází vzhled webu mapleleafs je Arthemia theme by Michael Hutagalung a taky by se slušelo to pod vaším webem uvést a né si tam psát svý jméno. Jinak to máte moc pěkný

56

Zdravím, nepoužili jsme stejný vzhled, je to jiná verze a je kompletně předělaná..

57

jj premium to jsem si našel, ale i tak tam máte dost nápadů, které jsem použil u svého webu. Nechci se ale hádat, proto jsem nepřišel. Líbí se mi Váš vzhled a chtěl bych poprosit jestli byste mi pomohli s grafikou v hlavičce a po stranách stránky, nejsem dobrý grafik;-)

58

tak odkaz na autora šablony by sme tam dát měli, si myslím já

grafiku dělal kenji, tak on ti určitě rád poradí

Never get too high; never get too low.
---
Sikkens Pflegeset | Eurookna

59 Naposledy upravil: kenji (4.7.2012 22:07:27)

Tak my se snažili to přizpůsobit naším představám smile ..a autora tam přidám, v tom není problém. S hlavičkou webu klidně pomůžu, jsem sice jen amatérskej grafik, ale dokážu vytvořit téměř cokoliv ve 2D grafice .)

60

2/4/2012 Matěj Stránský ELC
14/6/2012 Jyrki Jokipakka ELC
15/6/2012 Emil Molin ELC
22/6/2012 draft
1/7/2012 Whitney smlouva
1/7/2012 Rome smlouva
2/7/2012 Petersen smlouva
2/7/2012 Roussel smlouva
2/7/2012 Roy-Ott, Pardy výměna
11/7/2012 Ritchie , Vance ELC