Re: Spekulace

Tak to měníš názory teda hodně rychle wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Spekulace

V čem máš na mysli? Já jsem nikdy neříkal, že takovou smlouvu nesmíme dát, já jsem říkal, že není komu ji dát, že ti hráči k mání nejsou, a to je rozdíl. Benn takovou smlouvu za pár let dostane.

183

Re: Spekulace

Re: Spekulace

Iginlu u Pens chtějí. Shero ho chce podepsat, a Bylsma ho prý neuměl využívat.

Bylsma s nimi vyhrál SC a kádr se nijak extra nezlepšil. Slabiny nebyly odstraněny. Gólman. Neal, Crosby, Letang ani Malkin v té sérii nic neukázali. Niskanen byl také u každé druhé chyby.

Re: Spekulace

Malkin prý chce 10 mega na rok. Měl by tu někdo zájem?

Re: Spekulace

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Spekulace

Rusáci s velkejma smlouvama, to není dobrej nápad. Nedělá to dobrotu.

Re: Spekulace

Jemu bych to dal.

Re: Spekulace

Re: Spekulace

Tak Malkin je prověřená značka wink Podle mě atraktivnější pro publikum než Jarda Jágr. Byl bych zvědav jak by se mu v takovém týmu jako jsme mi dařilo. Podle mě by k nám ale nešel, takovýhle hráči choděj do Bostonu, New Yorku nebo Kalifornie...

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Spekulace

Bostonu? Tam velký hvězdy nechodí, tam je to samej kanadskej dělník. wink

192

Re: Spekulace

Letang za 7.5+ je naprosto v pohodě. Po Karlssonovi nejlepší PMD v lize, čistá jednička, klidně bych ho k nám bral i za cenu velkého kontraktu.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Já vcelku souhlasím, nicméně i on má hodně negativ. Nicméně bruslení a hra dopředu je super.

Kolik si myslíš, že by dělal u nás bodů na rok? 50 by dle mého neudělal.

194

Re: Spekulace

Negativa se najdou i u Cháry a Webera, kteří nemají např. Letangovu lehkost, ofenzivní potenciál. Jeho hra dozadu není dokonalá, ale je podcenovaná.

50 bodů by udělal v pohodě, pakliže by odehrál 75+ zápasů. I v Pens je třetím nejlepším hráčem směrem dopředu.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Hmm, u nás bych si tím nebyl jistý. Ale bylo by fajn to zjistit.