151

Re: Spekulace

Spíš bych zmínil Tallindera. Devils se potřebují zbavit beka, aby udělali místo pro Larssona. Tallinder vypadá jako logická volba a do Dallasu sedí perfektně...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Myslíš sedí věkem?Je mu 34...

153

Re: Spekulace

To ještě u beka není taková hrůza. Má celkem dobrou smlouvu, v Devils hraje top4/top5 roli, stále má co nabídnout, pro vás by byl dobrou posilou.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

154

Re: Spekulace

Tallindera bych bral wink

155

Re: Spekulace

Tallindera bych bral wink

Re: Spekulace

Mně se líbil u Sabres. Problémem je, že u nás je v systému plno beků, kteří  chtějí do roka či dvou do základu. A místo uvolní jen Robidas.

Re: Spekulace

Přeskupení NHL je opět žhavým tématem. Podle nejnovějších informací je loňské rozdělení pasé. Udělaly se dílčí změny. CBJ a DRW jsou na východě a nám šoupli Avs. A nějakým způsobem se bude řešit ta nevýhodnost 8 oproti 7 týmům v konferencích.

Re: Spekulace

Perry prý nepodepíše s Anaheimem.

Re: Spekulace

A mám tušení,že s náma taky ne...

Re: Spekulace

161

Re: Spekulace

Včera to oblétlo twitter. Millard je legit. Yzerman asi skutečně Sabres kontaktoval, ale nemusí to nic znamenat, byl by blázen, kdyby se neinformoval o situaci, ceně atd. Miller je rakovina v kabině, šel i dolů, ale stále patří k top10 golmanům ligy. Fans Sabres by se jej zbavili rádi. Prý by brali balíček Kucherov+1st. Já bych raději poslal zpět kontrakt (Malone, Brewer...).

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Nepřeháněl bych to s hláškami o rakovině v kabině. Je to sice možné, neb Sabres jsou ve sračkách, ale to se tvrdilo i o Ribsovi a ten  byl úplně v pohodě.

163

Re: Spekulace

Tak neustále drbe hráče před sebou, stěžuje si do novin. Fakt, že snad všichni Sabres fans by se jej zbavili o něčem vypovídá. Navíc Millard naznačuje, že jsme to nebyli my, kdo podnikl původní iniciativy, prý se ozvali samotní Sabres.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

164

Re: Spekulace

Spekuluje se, že Pens budou dělat změny. V bráně, ale i v útoku. Neal, Malkin nebo Kunitz by mohli jít.

Re: Spekulace

Ok, berem všechny big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...