Re: Refs (francoužští agenti)

Ještě to budou nervy. Nevěřím, že NYR ted ve Francii vyhrají. Musí vyhrát doma (jestli se to tak dá říct) a nebo bude zle.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

77 (edited by kisin 27.5.2014 10:00:18)

Re: Refs (francoužští agenti)

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Refs (francoužští agenti)

ale vždyť mu dal... tedy tento poslední gif neberu jako simulaci. smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Refs (francoužští agenti)

Vždyt se sebou jebl, jak kdyby dostal paralyzérem. Pískají se mnohem horší embellishmenty, velmi často i přirozené pády, tohle přirozené nebylo a když nepísknou tohle, tak at jdou do prdele. 2 minuty za krosček a 2 minuty za embellishment. A to si ještě krosčeky vybírají, kdyby měli pískat všechny, vylučovalo by se furt. Kdyby ovšem šel za embellishent, ten krosček by písknout museli. Ed Olczyk měl dobrej point, že za simulaci by dával 2+2 minuty, to by si to pak ti buzeranti asi rozmysleli.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Refs (francoužští agenti)

já si taky myslím, že zrovna tohle je jen hledání hole na bití psa. Písknutí tohohle nemůže nikdo napadat jako naprosté selhání, to si říkej co chceš tongue

hlasvně si myslím, že to je téma vo hovně, do kterýcho akorát šťoucháte...tak nějak k čemu, uvolnit frustraci a tenzi? wink

Re: Refs (francoužští agenti)

Myslím, že nepísknutí 3 jasných divů, což výustilo ve 3 vymyšlený PP Francie není vůbec košér. V PO rozhoduje každý detail, každá chyba a když má někdo permanentní podporu pruhovaných zmrdů, je jasné, že se mu hraje lépe.

Nevím, o jakým písknutí mluvíš, já tady mluvím o nepísknutí embellishmentu. Krosček byl, vysoká byla, ale stejně tak byly simulace Francie. Ve 4.zápase se lámal chleba a refs se snažili, co jen mohli. NYR hráli doma a stejně se pískalo brutálně, trapně, evidentně proti nim. Je známo, že domácí tým je zpravidla mírně upřednostnován (domácí tým zpravidla kontroluje hru), statistiky mluví jasně. Ovšem Francie, ta hraje doma asi všude.

Snad už je Bettman a spol spokojenej, snad už jim Francie vydělala dostatek peněz. Nyní očekávám,  že opět nasadí Jacksona (pískal minulý zápas a game7 proti Bostonu a nebo opět zcela náhodou nasadí rodáka z Montrealu a vše bude regulérní a fér). Mě by to teda nebavilo takhle vyhrávat. Neustálé simulace, podpora sudích a ligy, trenér, co záměrně posílá odrovnat zraněné hráče. Skvělá organizace, takhle se to má dělat.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Refs (francoužští agenti)

Re: Refs (francoužští agenti)

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Refs (francoužští agenti)

Vysoká hůl? wink

Re: Refs (francoužští agenti)

A to mrdnutí se sebou, aby bylo jisté, že si toho ref všiml, je dle tebe opět ok? wink

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Refs (francoužští agenti)

Re: Refs (francoužští agenti)

Nemusíš to tady dávat podruhé, zvedá se mi z toho pajšl big_smile

Vždyt to bylo všechno v jednom zápase. Taktika pravděpodobně byla ''make sure refs saw it'' a trénovali to celou sobotu.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Refs (francoužští agenti)

myslel jsem, že fotbalisti jsou ve filmování pádů mistři, ale po tomhle už jen vicemistři smile

89 (edited by kisin 28.5.2014 00:27:12)

Re: Refs (francoužští agenti)

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Refs (francoužští agenti)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero