Re: Refs (francoužští agenti)

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Refs (francoužští agenti)

Montreal dle tebe tlačí pořád, ale rok co rok to nikam nedotahují. Letos zatím drží, základem je výborný gólman a týmové pojetí.

63 (edited by kisin 15.5.2014 13:47:40)

Re: Refs (francoužští agenti)

Letos měli štěstí na nás, kdy jsme nastupovali s x nováčky a nejdůležitější hráče měli zraněné. Na Boston to dlouhodobě umí a očekávala se vyrovnaná série. Mají víc štěstí než rozumu, rozhodně tam není kvalita jako např. u Chicaga, aby to rok co rok opakovali. Ale samozřejmě s 6-7 hráči na ledě se hraje lépe.

A nejsem zdaleka sám, co si tady tohle o Francii myslí. Jen nemlčím.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Refs (francoužští agenti)

Re: Refs (francoužští agenti)

Takže ty tady vytáhneš jeden zákrok a vše se tím anuluje?

Ani tak nejde o počet PPs, jak jsem psal v chatu, primárně jde o to, že Francie vždycky catchne break v KRITICKÝ moment zápasu - PP v OT, PP za stavu 2:1 čtyři minuty před koncem atd. A metr na Francii není zdaleka stejný, jako metr na jejich soupeře. Včera opět platilo Carey Price rule: hned první vyloučení Marchanda za goalie interference, na Price ho podrazil Markov. Pak Marchand sprška Priceovi a přinejmenším přísné 2 minuty, ostatním se to většinou nepíská. Pacioretty osekává Cháru (2x), no call. Viděl jsem jen inkriminované momenty a určitou část zápasu, nepochybně by se toho našlo víc. Když se na Habs dívám, už i kolikrát odhadnu, kdy co přijde. Kdyby to bylo férově a break občas dostal i soupeř, vzal bych to, ale takhle vychází vše až moc podezřele. 

Rychlost a agresivní styl Habs byl nepochybně faktor, ale určitě ne takový, aby to vyústilo v tenhle maglajs. Ve finále budou tři velmi silné markety (MON, NYR, CHI) a je tady potenciál na nejvyšší sledovanost. Rovněž jsem zaznamenal menší protěžování NYR (a to jsem jim fandil a Pens bych jen tak nebránil), zejména O'Halloran byl těžce vysazenej, ale to může být jen náhoda. Vzorek u Habs je obrovskej.

Klíčový moment v sérii byl asi sekera Gallaghera na Cháru. Ten šel asi na 15 min do kabiny a od té doby to nebyl stejný hráč. Jde na operaci. Cold Krejci, zraněný Chára, Habs zdraví, tedy až na Galchenyuka, no nevím, jestli se jich takové štěstí může držet ještě dlouho. Boston nebyl schopen vstřelit branku, v celé sérii dal minimálně 10 tyček, chyběl jim střelec. Respektive stačil jim stabilní Marchand a o 5 let mladší Iginla... Ve finále Habs postoupili zaslouženě, byli efektivnější, ale at si o tom všem každej udělá obrázek sám.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Refs (francoužští agenti)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Refs (francoužští agenti)

Hehe big_smile Frantíci dneska měli osm přesilovek (Rangers tři) a navíc jednu hned na začátku prodloužení, ale stejně jim to bylo houby platné... big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

68 (edited by kisin 26.5.2014 09:10:22)

Re: Refs (francoužští agenti)

A byly nebo ne? Ten poměr je ovšem přinejmenším vtipný, dle stats to byl vyrovnaný zápas a NYR hráli doma. Obligátní PP Francie v OT. A Brassarda nestihli včas zranit smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Refs (francoužští agenti)

Tak, jako fauly to byly, ALE takové dělali i hráči Montrealu (a těm se to samozřejmě nepísklo) a i to vyloučení v OT mi přišlo celkem vtipný, protože tam byl potom mnohem horší faul na druhé straně, a to se samo nepísklo. Hlavně to i Frantící strašně přihrávali.... dvě z odpískáných high-stick ani podle mě hráče do obličeje nezasáhli, ale samo ti to vždy dokázali skvěle přihrát, aby seto vyloučilo.

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Refs (francoužští agenti)

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

71 (edited by kisin 26.5.2014 16:19:40)

Re: Refs (francoužští agenti)

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Refs (francoužští agenti)

Já to říkal smile)

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Refs (francoužští agenti)

Normálně at táhnou do piče, at si s nimi NYR vytřou prdel na jejich ledě a pak si na tiskovce vychutnají Therriena a všechny ty zkurvysyny.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Refs (francoužští agenti)

To je solidní skok do vody.

Re: Refs (francoužští agenti)

Ještě větší komedie než fočus smile