Re: Stars @ Sabres 28.10.2013 (zápas č. 11)

Jsem jukl tak trošku na stats. A v podstatě máme lepší buly než vy, máme lepší hru 5 na 5, máme lepší gólmany, ale vy máte výrazně lepší PP a i PK. To je současný rozdíl mezi TB a DS.

A jinak máte za sebou těžké zápasy s týmy ZK, to klobouk dolů.

Re: Stars @ Sabres 28.10.2013 (zápas č. 11)

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Sabres 28.10.2013 (zápas č. 11)

Co? Já psal, v čem jsou lepší oni, v čem my, a jejich PP a PK, to je ten rozdíl v dosažených bodech, takže nám stačí málo, jsem tím chtěl říct.

Re: Stars @ Sabres 28.10.2013 (zápas č. 11)

Re: Stars @ Sabres 28.10.2013 (zápas č. 11)

Ale však já nic neříkám. Přesilové hry jsou snad základ co ten tým musí proměnit a obzvlášť, když je to 5 na 3. Je jasné, že přesilové hry poté rozhodují utkání, a funguje to tak všude. Vidím to aji tady v českých ligách, které sleduji.

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Sabres 28.10.2013 (zápas č. 11)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Sabres 28.10.2013 (zápas č. 11)

Re: Stars @ Sabres 28.10.2013 (zápas č. 11)

Proboha Steinere ty to řešíš prostě moc do detailu, když si chceme i rýpnout....

Kari je nejlepšííí!!!

24 (edited by kisin 29.10.2013 15:52:28)

Re: Stars @ Sabres 28.10.2013 (zápas č. 11)

Dáváme víc branek (3.36 na zápas, vy 2.64), inkasované neřeším, to vám kurví Ellis. Pakliže vstřelíte gol jako první, vyhrajete jen 60% zápasů, my 85%. Propouštíte hodně střel. Máme lepší a vyváženější top9, v rámci možností nám zatím funguje obrana, i směrem dopředu: naši beci zaznamenali 26 bodů, vaši 13, to je velký rozdíl, samozřejmě se to pak projevuje v PP atd. A co je nejhorší, máte neuvěřitelnou nevyrovnanost výkonů, nejste schopni vyhrát 2 zápasy v řadě, snad to dnes proti Francii zlomíte.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Stars @ Sabres 28.10.2013 (zápas č. 11)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

26 (edited by kisin 29.10.2013 16:16:21)

Re: Stars @ Sabres 28.10.2013 (zápas č. 11)

Je těžké být v PO, když nejste schopni udělat nějaký streak 3, 4 vítězných zápasů. Takhle se sice stále držíte (a budete) držet ve hře, ale v té konkurenci to stačit nebude. Musíte zabrat.

Stejně na nějaké hodnocení po 11 zápasech je brzy, je to jen prozatimní, za 20 zápasů může být třeba situace opačná. Nám se zraní Carle/Hedman nebo Bishop a jsme namydlení. Plus máme mladý team, děláme spoustu chyb, každý zápas uděláme nějakou fatální, která nás může stát body. Tohle tempo s nejvyšší pravděpodobností neudržíme, ale rád se nechám překvapit.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Stars @ Sabres 28.10.2013 (zápas č. 11)

Souhlas, Kisin to ještě rozvedl dál tu moji myšlenku. A se vším souhlasím.

Osobně jsem moc rád, že se do první vrátil Cole, sestava se mi zdá být více vyvážená. Peverley pomůže té třetí, nevyrovnaná je hodně ta druhá linka. Tam potřebujeme víc od Eakina a Whitneyho. Možná by nebylo marné picnout Peverleyho do druhé a Eakina do třetí.

Re: Stars @ Sabres 28.10.2013 (zápas č. 11)

Cole odehrál nejlepší zápas sezóny. Hrál od začátku sezóny s vážným zraněním, proto ty výkony nebyly ideální.

Re: Stars @ Sabres 28.10.2013 (zápas č. 11)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Sabres 28.10.2013 (zápas č. 11)

Tak on by hrál stejně, ale měl by víc defenzivních úkolů, které si ostatně plní snad nejlépe z týmu. Myslím tím, že se to od třetího centra očekává. Od druhého se ještě čekají body a ty on moc nedělá.

No, uvidíme, každopádně statistika jde proti nám. Z 25 pokusů máme myslím jednu výhru při back to back.