Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

klidně, mě to akorát potěší.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

Ty kráso 41-26 na střely pro nás??? A stejně vytečem mě fakt mrdne nepamatuju, kdy jsme někoho takto přestříleli venku.. a stejně z toho máme pěknou 0

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

uklidňovat nás může to, že je začátek sezóny. Zahráli jsme dobře, to je důležité. Máme na to porazit lídry NHL, to je důležité. smile Ještě to chce vychytat mouchy v obraně (ten první gól, o kterém píše steiner, byl opravdu fekál) a přijdou i bodíky.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

No, ale tak už aby začali chodit... JInak se toho Play off dočkám až tak na tom PSku... big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

Avs jsou divizní rival, stejně jako Minny. S těmi hrajeme o PO. Příště musíme za 2 body. Avs nám sakra utíkají. Roy je tím nahraným pominutím smyslů pěkně navnadil.

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

Prej Avs nám sakra utíkají.... Nám spíš sakra utíkají všichni v celé konferenci, když to zase jistíme z předposledního místa na západu... A to nás ještě v tomto týdnu čekají neporažení žraloci...

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

no, se Sharks bude sranda. Ti hoří. Mají nejvyšší DIFF v tabulce ligy.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

no boli sme lepší? tak to som si ešte viac vydýchol, keďže som naložil, ako poriadny zradca na Avs big_smile

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

ty ZRŮDO big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

Peqqi ani mi nepovídej... Já měl taky na AVS.... big_smile Ale posrali mi to NYI... kteří dostali gól dvě minuty před koncem hmm

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

Trénuje nás Tortorella tak Gonchar už sedí smile