Re: Valerij Ničuškin

Máte tam tlumočníka za 5 mega big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Valerij Ničuškin

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Valerij Ničuškin

Nu pagavarim s malčikom...

Re: Valerij Ničuškin

Momentálne je 5. najproduktívnejším Rusom

Celkovo, v minulosti tých produktívnych Rusov hrávalo viacej.

Re: Valerij Ničuškin

Vede si mnohem lépe jak slavný Yakupov, který má u rybnikářů skvělých -22.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Valerij Ničuškin

Ničuškin se konečně rozjíždí. Skvělé je navíc to, že zatím na něm není vytížení vidět. Je dobře připravený. Paradoxně je na tom v 18 letech lépe, než někteří jiní hráči ze základu.

Re: Valerij Ničuškin

38 (edited by steiner 20.12.2013 15:50:02)

Re: Valerij Ničuškin

Doporučuji rozhovor s TG ve 2/3 zápasu s Vancouverem. JN se prý snažil na draftu posunout výš, abychom získali Ničuškina. Plno týmů překvapilo a nevzali ho, takže na nás zbyl na 10. místě. Popisuje celý ten proces výběrů před námi. Jak se jim sevřel zadek, když Vancouver udělal tu výmenu Schneidera, tak si mysleli, že VN půjde do Vancouveru, ale JN zjistil, že ne...

Re: Valerij Ničuškin

A snad jednou řeknem,že je to dobře...

Re: Valerij Ničuškin

Re: Valerij Ničuškin

To je jen překlad toho od Steinera. A volby Ničuškina nemusíme litovat už teď, na to nemusíme čekat "až jednou"...

Re: Valerij Ničuškin

Tak tak...upřímně...draftovali jsme ho, Kisin řekl, že je to kokot, po dobré přípravě se ale v prvních asi 10 zápasech trápil a ne a ne bodovat, ale postupně jde nahoru. Kdo čekal, že bude i u mantinelů takto dominovat a postupně víc a víc bodovat, mít takovou rychlost, atd? Já čekal mnohé, ale takto moc ne. V 18 letech jde o komplexního hráče. Nezaostává ani při bránění, prostě v ničem. Jen ten jazyk zatím neumí. Jsem celkem hodně unesený. Někde se říkalo, že kdyby to byl Kanaďan, šel by z prvního či druhého místa. Takto šel až jako desítka. Měli jsme kliku. Takový hráč obvykle na desítku nepočká...

Re: Valerij Ničuškin

Jak to s tím souvisí? Já o něm mluvil zejména před draftem, v souvislosti s námi, Murray dával najevo, že bychom mohli vzít jeho. A fakt jsem nečekal, že spadne až k vám, to nečekal nikdo. Rusové jsou většinou dementní, asi to nebude žádnej Adams nebo Killorn, ale to vás koneckonců zajímat nemusí, nejhorší prognozy draftu se zatím nenaplnily. Tak snad nebude následovat soudruhy Radulova a Kovalčuka.

Z prvního nebo druhého místa by šel asi kterýkoliv jiný draft za posledních 10 let (mínus ruský faktor). Kromě 2003 tedy. Objektivně to byl top5 talent, ale top2 v té konkurenci nejspíš ne.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Valerij Ničuškin

Soudruh Radulov a Kovalčuk big_smile No kdyby českým hráčům někdo nabízel vyšší platy v Extralize jak v NHL neodešel by tam ani jeden z nich wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Valerij Ničuškin

Zrovna Kovalčuk se svými 11M to musel začít akutně řešit, jelikož na konci léta neměl ani on, ani jeho rodina co do huby.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper