106

Re: Tyler Seguin

já si budu mít rád koho chci a z důvodů jaké jsou pro mě důležité. Mínění ostatních je v tomto směru podružné a nemá vliv.
Švédky je pro vošousta škoda, stačí, že jednoho takovýho měla doma chudák věrná žena Woodse wink

107

Re: Tyler Seguin

Já mám Seguina rád od jeho prvního gólu v NHL v Praze smile

Re: Tyler Seguin

Jak víš,že byla věrná,když on zdolával jiné jamky?

Re: Tyler Seguin

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

110 (edited by Tommy 15.11.2013 13:35:43)

Re: Tyler Seguin

111 (edited by Mikesz 15.11.2013 11:05:35)

Re: Tyler Seguin

dřisty, jsem viděl kdysi jeden Bergmanův film a tam se hovořilo o ženské sexuální nevěře.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

112

Re: Tyler Seguin

Steinere, za jeho příchod byli rádi skoro všichni, se podívej do historie co tu lidi psali wink

Re: Tyler Seguin

No, sám píšeš "skoro všichni", někteří tu psali, že ještě není TOP hráč, apod. Myslím, že sice jsou věci, které ještě může zlepšovat, ale TOP hráčem nepochybně už je. A asi je i lepší než Eriksson, neb Seguin se i hodně vrací. Na Erikssona v tomto nemá, nicméně má pohyb, který Eriksson nikdy neměl a nikdy mít nebude. Rozhodně ke koukání je to mnohem lepší a rozhodně přitáhne diváky, což by Loui nikdy neudělal.

A obecně se tu žehralo, že nemáme tváře a nehrajeme pěkně a všechno stojí za hovno...

Re: Tyler Seguin

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

115

Re: Tyler Seguin

no tak já bych zase sroloval slavobrány......suprově střelecky vyšel zatím jeden zápas....a zrušil objednávku na soupravu na leštění Stanley Cupu....a počkal si jak to bude dál.

116 (edited by kisin 15.11.2013 16:44:28)

Re: Tyler Seguin

Epic win to rozhodně není, spíš je to win pro oba teamy. Seguin není typ hráče pro Boston (viz Kessel, Big Joe) - získali za něj 4 assets a ještě dokázali zakomponovat Peverleyho, kterého se zbavit prostě museli. Nevím, co tady někteří od Erikssona čekají, nikdy nebude dělat 100 bodů, ale patří k nejlepším two-way křídlům v lize, solidní cca 60.bodový hráč. Smith hraje velmi dobře, už ted je na úrovni top9, neztrácel se ani v top6 a to má stále teprve 22. Fraser je prověřený 30ti+ golový střelec na úrovni AHL, letos se zatím trefil 11x ve 13 zápasech a Julien věří, že do roku bude členem áčka. Morrow se i nadále vyvíjí, zatím má 10 bodů. Takže ne, epic win to fakt není, vypadá to dobře pro oba teamy. A pakliže Smith vyroste do kvalitního top6 hráče, Fraser bude 20ti golový střelec a Morrow naplní svůj top4 potenciál, bude to mírná výhra pro Boston.

A Seguin není top hráč. Top je Crosby, Stamkos, Kane, Perry atd. On na té úrovni zatím není.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

117

Re: Tyler Seguin

kdyz jsem si dovolil napsat to same co ty v posledni vete....byl jsem pranyrovan...

118

Re: Tyler Seguin

big_smile musel jsem se tě zastat.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

119 (edited by Mikesz 15.11.2013 18:18:46)

Re: Tyler Seguin

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

120

Re: Tyler Seguin