Re: Tyler Seguin

Re: Tyler Seguin

Re: Tyler Seguin

Re: Tyler Seguin

Re: Tyler Seguin

Modano je jen jeden cool

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Tyler Seguin

Tak to teda vůbec na Modana mi nikdo nesahejte big_smile big_smile Ten je pro mě jen a jen jeden a nikdo nebude lepší, jak on smile

Kari je nejlepšííí!!!

52 (edited by S.T.A.R.64 15.7.2013 23:13:19)

Re: Tyler Seguin

Amen wink Jeho plakát a vytesanou sochu v životní velikosti by měl mít v každém pokoji v domě/bytě každý fanoušek Stars big_smile

Nějakej kalič co znesvětí vlastní mančaft a pak se ještě vymlouvá na hackry mě zatím moc nepřesvědčil smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

53 (edited by Mikesz 16.7.2013 08:04:12)

Re: Tyler Seguin

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Tyler Seguin

no, bude mít kurva co dělat, aby si získal alespoň za mák mé přízně a náklonosti...

Re: Tyler Seguin

Tady je legrace. Když pařil v 21 Mike, tak to nikdo nevěděl a teď se z pařby TS mohou všichni posrat. smile

Důležité je, že pařil, když měl volno a ne když měl zápas, je to profík každým coulem, pánové. wink

Re: Tyler Seguin

Ale já třeba tomu TS nic nevyčítám v tomhle smile Za prvé bylo po sezóně tak nevidím, žádnej důvod proč by si nemohl někam zajít? A za druhé ti hokejisti jsou snad taky lidi ne? Takže si snad můžou někam zajít apod. smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Tyler Seguin

O to snad nejde ne? big_smile Jde o to, že napíše den po trejdu že ve státě jenž bude reprezentovat bydlej jen samí volové a buzeranti a pak se ještě vymlouvá na kámoše či hackra wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Tyler Seguin

Tak tohle je mi volné, neb je jasné, že on to nepsal.

Re: Tyler Seguin

Re: Tyler Seguin

To už nevzpomínáte, jak se před rokem nebo dvěma ožral Ribs? Dokonce se volali policajti smile