Re: Tyler Seguin
Godlike byl zatím jen Gretzky a možná Lemieux ![]()
You are not logged in. Please login or register.
Diskuze Dallas-Stars.cz → Dallas Stars → Tyler Seguin
Godlike byl zatím jen Gretzky a možná Lemieux ![]()
A co Orr? ![]()
Docela prázdný kecy. Nějak nechápu, co jako chtěl změnit. Dvacátník nebude mít večerku vyplněnou venčením psa a sledováním reality show do devíti. Občas si prostě vyrazí a pokud vím, tak to nebylo o nějakém hrubém porušení, že by přišel nadranej na trénink... Tyhle top talenty je třeba krotit postupně, ne z nich dělat debily a dusit je ve třetí lajně. Starší hráči taky nemaj co kecat do novin jak chůvy, promluvit mu do duše ho maj max. v šatně.
Ale jejich blbost, naše štěstí. Zajímavý, vyjebeš s TML, máš 1st C a 1st pairing D a vyjebeš sám se sebou, asi selfkarma.
Dobře řečeno. Ono historie mluví za vše, pakoval se tam Big Joe, Kessel i Seguin. Osobně si tam superstar ani představit nedokážu. Je to jejich specifická, bostonská cesta... Získali sice cup, ale chápat to lze jen stěží.
Si tak říkám, jak Dallas/Minnesota rovnala Modana ![]()
Nijak extra, to byl profesionál každým coulem. Ten potřeboval jenom upravit hru na ledě. Něco jako Jágr. Žádnej chlast, žádný ženský.
Mike nepíchal? ![]()
Mike si jenom honil, proto mel tak dobrou strelu zapestim
dobry
Jukni na Jardu, ten dělal furt dřepy a jedl šunku... ![]()
Říká se, že někteří sportovci si odpíraj sex a pak tu přebytečnou energii a frustraci přetavěj do výkonu.
Pak chápu, proč se píše "zranění ve spodní části těla". Ono "prasklé koule" by znělo blbě ![]()
Diskuze Dallas-Stars.cz → Dallas Stars → Tyler Seguin
Powered by PunBB 1.4.4, supported by Informer Technologies, Inc.