Re: Tyler Seguin

Na domácí voodoo sessions sere pes. Důležitý je, co prezentuje navenek smile Jak by řekl klasik: Důležitý jsou body, na zbytek ser big_smile

Re: Tyler Seguin

153 (edited by angelo 24.1.2014 10:31:45)

Re: Tyler Seguin

49 zápasov , 4 trestné minúty ... kandidát na Lady Bing Trophy ? big_smile

Re: Tyler Seguin

Lady Byng máš na mysli? wink

155

Re: Tyler Seguin

156

Re: Tyler Seguin

největší přizdisráč ligy? wink

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

157 (edited by steiner 2.2.2014 10:56:54)

Re: Tyler Seguin

Hoši, co tak koukám na předsezónní tipy, které jsme udělali, tak Tommy a STAR úplně mimo mísu. A mému tipu se Seguin hodně rychle blíží, takže jsem byl až moc opatrný. Nakonec ti, kteří tipovali bod na zápas, vyhrají...

158

Re: Tyler Seguin

no jo, mel bys bouchnout sano a zakryt tu bouli na kalhotech.....aby ta radost nebyla tak okata...

159

Re: Tyler Seguin

O tom to není. Já jen abyste tu vy dva speciálně pak nepsali, jak má Seguin ještě co dohánět a že se čekalo víc, apod. Ty jsi byl skeptický a ačkoli předčil veškerá tvá očekávání minimálně 2x až 3x, tak zatím neslyším z tvé strany ten údiv a ocenění jeho výkonů. Neb pokud o někom tvrdím, že v podstatě neuspěje, že propadne, apod. a on je nejlepším hráčem týmu, potom by to chtělo jít do sebe a uznat chybu.

Re: Tyler Seguin

Mě se pozdával už u medvědů a jsem rád,že hraje tak,jak hraje.

Re: Tyler Seguin

V Segedýnovi jsme se možná mýlil, ale už 6 let mám celkem přesný tipy na umístění Stars mimo postupovou osmičku narozdíl od tebe Steinere big_smile wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

162

Re: Tyler Seguin

Tak já většinou tipuji osmý flek či tak nějak a obvykle moc bodů nechybí. Kdyby jsi se měl zeptal, jestli bych na to PO rok co rok vsadil, tak ne.

163

Re: Tyler Seguin

164 (edited by S.T.A.R.64 2.2.2014 19:02:14)

Re: Tyler Seguin

Já psal 51 bodů, to zase tak pesimistický není si myslím smile A vůbec mě štve, jak se tady do mě pořád všichni navážejí. Když člověk napíše že s tímhletím mančaftem nemáme šanci na play off a mi ho potom skutečně 5 let nehrajem není to pesimismus ale realita. 2 hráči nám play off neudělaj, když ostatní hrajou úplný prd. Se podívejte na kanadský bodování Stars Seguin,Benn a pak 23 bodů díra. Pořád vejmluvy na to že si to sedá, že sme v přestavbě, ale když se člověk podívá na soupisku, tak se tak přestavba koná snad každej rok. Letos zase Cole, Whitney možná někdo z beků...

I pád na držku je pohyb dopředu...

165

Re: Tyler Seguin

A co jako čekáš? Že kádr zůstane stejnej několik let? Výměna 2-4 hráčů je normální. Přestavba nepochybně bude ještě 1 či 2 přestupová období trvat. Potom by měl být kádr stabilní na delší dobu. Základy byly položeny jsou více než solidní.

A u tebe to není jen o tom tipu na PO. Ty prostě pesimista jsi. Ty budeš optimista, až bude jasné, že PO uděláme. Ale to bude s křížkem po funuse.

Jasná odpověď na jasnou otázku? Děláme poslední 2 roky dobré kroky nebo ne? Budujeme tým, který do pár let bude výborný?

A že hrají všichni hráči úplný prd, to je hodně velká sračka...opět pesimismus.