1

Téma: Lindy Ruff

The harder the battle, the sweeter the victory.

2

Re: Lindy Ruff

Koukám, že logo uniklo dřív, včera uniklo tohle...

Byla to jen otázka času, neb Lites včera řekl, že nového kouče potkal na chodbě a že jím je Ruff, ale je ještě nic není hotovo.

3

Re: Lindy Ruff

Za mě spokojenost...

4

Re: Lindy Ruff

Doufám,že naše naděje nezklame.Na začátek mě naplnil optimismem.

5

Re: Lindy Ruff

Tak důležité je, že JN našel sobě rovného. Debaty měli dvě a prý dlouhé. Probírali styl hry, hráče, jednání s hráči ve všech možných situacích, apod. A to má LR v malíčku. Fajn na tom je, že budou táhnout za jeden provaz, že to nebude jako třeba ve Vancouveru, že kouč chce hrát nějaký styl hry, a vedení mu dává jiné typy. Tohle bude naše velká výhoda.

Blashill byl ve hře, ale nemá zkušenosti, a to JN nechtěl. Sice ještě rok či dva bude cesta nahoru trvat, a nový kouč by se mohl otrkat, ale zase tak moc nám každý rok nechybělo, takže LR třeba udělá těch pár bodů navíc díky své zkušenosti.

Ještě před rokem a něco bych řekl, že Ruff je pro mě číslo jedna. Jakmile ale GG byl odejit, tak jsem chtěl AV, pak klidně Blashilla, ale to je kolikrát takové ta reakce a volba, jako když někdo volí TOP09. Čím méně člověk ví, tím lépe.

Pokud někdo Blashilla zná, potom je to JN, a ten se pro něj nerozhodl. Pro AV jsme nebyli srdeční záležitostí, a proto je možná fajn, že šel jinam. Hlavním důvodem byla jeho rodina, a tak je fajn, že tu není, neb by mu to mohl činit osobní problémy, a to by bylo špatně. Navíc chtěl trénovat Original 6 tým. A to my nejsme.

Jen si říkám, jestli je v Buffalu nějaký "jeho" hráč, kterého by k nám chtěl. A kteří jsou ti jeho hráči.

Ale to už brzy uvidíme. Ostatně i JN ve svých vyjádřeních prezentoval trošku jiný názor na hráče, než který oficiálně zaujímal DRW. Chce velké a silné hráče.

6

Re: Lindy Ruff

Uvidíme časem, jestli je Ruff ještě schopný pořádně trénovat v NHL, stejně jako třeba Hitch, anebo jestli už pro tyhle dinosaury není místo a měli by uvolnit místo GG, Boucherům, Blashillům, Bylsmům, apod.

7

Re: Lindy Ruff

8

Re: Lindy Ruff

9

Re: Lindy Ruff

10

Re: Lindy Ruff

11

Re: Lindy Ruff

12

Re: Lindy Ruff

Otázka je, kdo bude asákem. Dojde Patrick? Fungovalo to, anebo bude chtít někoho jiného. Patrick byl výborný obránce, toho si ještě pamatuji, stará škola.

13 Naposledy upravil: steiner (22.6.2013 20:10:26)

Re: Lindy Ruff

14

Re: Lindy Ruff

15

Re: Lindy Ruff

Ron MacLean a Don Cherry včera krátce komentovali nástup Ruffa k nám. MacLean mě rozesmál, neb řekl, že k nám zapadá, neb vypadá jako Texasan. Cherry mu vysekl poklonu, a to něco znamená.