31

Re: Stars @ Ducks 3.4.2013

to je furt málo, chce to klepec každý zápas wink

ale když jsem se díval na tu sestavu.....to je fakt masakr, na to si budu muset dlouho zvykat sad

Re: Stars @ Ducks 3.4.2013

aspon na 4. by sme mohli smile

Re: Stars @ Ducks 3.4.2013

modleme se za úplné dno. big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

34

Re: Stars @ Ducks 3.4.2013

Jedna pozitivní věc je na tom všem určitě, každá výhra bude příjemným překvapením, s prohrou se automaticky počítá, takže nemůžem být zklamaní smile

Re: Stars @ Ducks 3.4.2013

No, kdybychom pak ještě vyhráli los na draftu, tak by mohl ten Seth Jones být i náš... smile

Jinak zápas zkouknu na odpoledne, ale zase vyhořely naše opory. Mladíci v minusu nejsou, naopak bodovali. Benn, Eriksson, Robidas a další v minusu jsou. Jinak k zamyšlení je i to, že Benn má nejhorší bilanci na buly ze všech, dokonce i Eriksson udělal 50 %. A buly jsme vyhráli nad Ducks, takže je evidentní, jak ti naši centři stojí v této věci dlouhodobě za prd.

Jinak Garbutt je pro mě základním kamenem pro příští roky. Když letos hrál, tak ta jeho linka bodovala, jakmile vypadl, nebodovala.

A ten "bitkař", co jsme za něj dostali JJ, už má branku...to je úvod.

36

Re: Stars @ Ducks 3.4.2013

nechci Setha jonese, chcu Eliase Lindholma smile

Re: Stars @ Ducks 3.4.2013

Asi nějakej dobrej level???

38

Re: Stars @ Ducks 3.4.2013

39 (edited by steiner 4.4.2013 12:04:46)

Re: Stars @ Ducks 3.4.2013

Jsem v klidu. Pokud bude k mání, jdeme do něj, narodil se totiž v Texasu. To by bylo součástí identity klubu.

40

Re: Stars @ Ducks 3.4.2013

Hmm, odkdy je švédský Boden v Texasu? ...jóóó ty myslíš Jonese wink

41

Re: Stars @ Ducks 3.4.2013

Tommy big_smile

Re: Stars @ Ducks 3.4.2013

Tommy,kdyby se NHL stěhovala do Švédska,tak ty bys šel taky?

Re: Stars @ Ducks 3.4.2013

TOmmy my jdeme do Setha big_smile big_smile ty žlutý čučky už néé big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

44

Re: Stars @ Ducks 3.4.2013

45

Re: Stars @ Ducks 3.4.2013