1 (edited by steiner 25.3.2013 13:22:16)

Topic: Stanley Cup 1999

Hoši, jsem našel kdysi nedodělanou věc. Jsem si psal takové poznámky ohledně naší cesty ke SC. Vítězné zápasy.

Už kolikrát jsem to chtěl dodělat, ale nebyla chuť. Teď bych to dodělal, kdybych dostal od vás impulz. Možná by to byla zajímavá nostalgie. Řekl bych, že je to celkem zajímavé, jen to finále jsem trošku ošidil.

Měl by někdo zájem si to přečíst? A dotaz na Radka, kam bych to měl případně dát? A po částech či najednou?

Re: Stanley Cup 1999

já bych měl.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stanley Cup 1999

já bych měl taky zájem

Re: Stanley Cup 1999

Já určitě taktéž.

Re: Stanley Cup 1999

aj ja

Re: Stanley Cup 1999

OK, to byla hodně rychlá reakce. Až se Radek vyjádří, tak to na web někam picnu.

Re: Stanley Cup 1999

Určitě!!!

Re: Stanley Cup 1999

já sem taky pro a klidně se to může dát na web do podkategorie "Historie"

Re: Stanley Cup 1999

Nevím jak je to dlouhý, ale pokud jo, možná by se to dalo rozdělit na několik částí, třeba podle sérií.

Mohli by sme to dat do té kategorie historie, jak říká kenji a dát tomu štítek Stanley Cup 1999.

Re: Stanley Cup 1999

OK, ke každé sérii jsou 4 výry, 4 zápasy, případně další postřehy k tomu. Bude asi nejlepší to rozdělit. Jsem na tom kdysi dělal, jako na překvapení, ale pak jsem na to zapomněl.

Re: Stanley Cup 1999

Dobrý nápad, zrovna včera v noci som si pri tom trade spomenul na staré dobré časy na prelome tisícročí...

Re: Stanley Cup 1999

tehdá spolukomentoval nějaké zápasy i Venca Prospal......fandil nám, proto jsem si ho pak zařadil mezi své oblíbence wink

Re: Stanley Cup 1999

Tak. On jako jediný fandil nám.

Re: Stanley Cup 1999

já bych taky fandil zeleným, kdyby mě Domina přetáhla hokejkou přes záda, jak asi měla v oblibě. smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stanley Cup 1999

super, Štajnere!
Takhle příjemně malé, i když objemné bloky pro každý ze zápasů se mi líbí.

Zajímavé je si s ohledem na současnost uvědomit, jak to měli útočníci kdysi těžké s tím brankovištěm (mimo jiné, těch archaismů bych tam našel víc).

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero