91 (edited by S.T.A.R.64 24.2.2012 23:08:01)

Re: Spekulace

Tak já bych byl raději pro Morrowa než Otta. Stejně mám ale pocit, že od nás Morrow nikdy neodejde u Stars je to těžká ,,tlačenka,, navíc dlouholetý kapitán (nesnáším ho od doby co Mikovi vzal céčko). Osobně si nemyslím, že se Morrow ještě někdy vzchopí i když potencionál na 60 bodů pořád má, Phili by mu mohla vyhovovat. Celkově nás čeká zajímavý léto, žádnej poprask před uzávěrkou ale nečekám, JN bude vyčkávat jestli to play off nakonec dáme nebo ne a podle toho bude jednat.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Spekulace

Jsi myslel, že jsi pro odchod Morrowa, že?

Brenden C Mikeovi nevzal, vzalo mu ho vedení Stars. Hráči mezi sebou problém neměli. Pro Stars to ale byla důležité lekce, stejnou chybu už podruhé neudělají.

93 (edited by steiner 24.2.2012 23:27:07)

Re: Spekulace

Prý jsme za Cartera nabídli Daleyho. Tomu tedy moc nevěřím.

Asi bychom museli přidat i tu první volbu. Vzali byste to? Daley + 1. kolo draftu za Cartera? Já ne.

Re: Spekulace

to by byla hovadina největší

Re: Spekulace

Hodně ho to prej sebralo (říkala to Willa Ford) wink Vedení to nikdy neodpustím, ani to že ho nechali odejít, kdyby mu nabídli místo ve vedení k Red Wings by nikdy neodešel. Těžko si jen představit že by třeba Avs vzali C Sakicovi nebo Detroit Yzermanovi. Pro mě je synonymem Stars, člověk kterej tady hokej pomohl udržet, dostat ho do zájmu veřejnosti, mediální hvězda kterou tady bohužel už asi mít nikdy nebudem. Benn je sice na svůj věk sakra dobrej, ale jeho plakát si v Texasu nebudou věšet na zeď, navíc Modano za nás hrál v ultra defenzivní době. Škoda jen, že fanoušci mají takovou tendenci zapomínat...

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Spekulace

Mike chtěl hrát, proto odešel. Místo nabídnuté měl. A také se mohl stát majitelem. JN mu radil skončit. A Mike to měl udělat, neb v DRW se jen trápil a nic moc nehrál. Nakonec byl ale rád, že tam šel, jak řekl, neb od tama pochází.

Mike nebyl podepsán jednak z důvodu, že bylo pod jeho úroveň hrát 3. či 4. linku, dále finančních důvodů, konečně máme ten proces za sebou, a také potřebovali hrát mladí jako třeba Benn, kterému Mike zabíral místo.

97 (edited by steiner 26.2.2012 11:18:47)

Re: Spekulace

98 (edited by steiner 26.2.2012 12:27:06)

Re: Spekulace

Re: Spekulace

Lehtonena se to dle mě netýká...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Taky si myslím.

BTW, Schenn a Glennie spolu hodně hráli, tedy výměna Glennieho tam, nebo Schenna sem, má smysl.

101

Re: Spekulace

Jenže Glennieho hodnota je minimální.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Poslední měsíc hraje parádně, jeho hodnota jde nahoru. Konečně hraje tak, jak se od něj čeká.

103

Re: Spekulace

Jeden měsíc nezachrání skoro 3 roky.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Tak pro tým, který ho chce, je teď nejlepší doba. A my víme, jak hraje, tak ho pod cenou neprodáme. Potom tedy Schenn k nám. smile

105

Re: Spekulace

Nemyslím si, že by po něm někdo šel. Vypadá na bust smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper