886

Re: Spekulace

Tak Chára by byl jen na jedno PO. A Eriksson to samé. A kvůli tomu obětovat řadu hráčů je blbost. I když vždy záleží na konkrétních jménech. Ale Boston nebude riskovat, že je obereme podruhé.

887

Re: Spekulace

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Tak zatím si neřekl o to, aby hrál více. Někdy je fajn, jindy není vidět vůbec.

Výměna v létě je nepochybně možná.

889 (edited by angelo 1.4.2016 07:58:51)

Re: Spekulace

Nichushkin za Drouina ? tam ma rusakov v tampe dost

radsej ho vymeniť ako by mal zdrhnuť do KHL, stejne ten puk nezdvihne ani za 10 rokov big_smile

Re: Spekulace

Občas se mu to povede smile

Re: Spekulace

Jakupov chce pryč, Ničuškin chce pryč, já bych to čenžnul...

I pád na držku je pohyb dopředu...

892

Re: Spekulace

Já ne. To spíš beru Drouina. Anebo nějakého TOP beka.

893 (edited by S.T.A.R.64 1.4.2016 16:15:24)

Re: Spekulace

Otázka je jestli je Ničuškin opravdu tak dobrej jak se psalo nebo je to jen další nadutej Rusák co zdrhne směr KHL...

Faktem je že bek by byl fajn, možná i brankářskej post by se měl nějak řešit neb za ty prachy by se dalo určitě líp pořídit.

Já jsem strašně zvědavej na play off, kdyby jsme hráli finále tak bych se nedivil, ale i kdyby jsme vyletěli 4-1 v prvním kole, tak bych nebyl překvapen.

I pád na držku je pohyb dopředu...

894

Re: Spekulace

Tak Stare, my všichni víme, že dle tebe to děláme už hodně dlouho hodně špatně a nic se k lepšímu nemění ani náhodou. wink

A bek by musel být TOP, neb jinak beků máme plnou prdel.

Re: Spekulace

Já nevím no, ale během 6 let jsme hráli 1x play off, takže něco asi špatně bylo nemyslíš? Navíc nikde není napsáno, že v play off uděláme dobrej výsledek a ten se od vítěze Západní konference bude čekat...

I pád na držku je pohyb dopředu...

896

Re: Spekulace

každopádně neumíme draftovat ..... první kola především, gólmany, Rusáky...

špatní teď IMHO nejsme, ale v PO dojedeme na obranu a gólmany, to vám povídám...

897

Re: Spekulace

898

Re: Spekulace

Niemi se z toho neposere jako Kari.

Jinak u té obrany se možná fakt vyplatí čekat a nedělat nic. Když už jsme to tak dlouho vydrželi. Nicméně zásadní bude, koho Nill bude chtít pustit a koho podepsat. To je alfa a omega. Dle toho se bude rozhodovat, co dál.

Pokud bylo u Stars něco špatně, byl to majitel, který měl dluhy všude, kam se podíval. A i když to pak pro mnohé nevypadalo, dělala se důležitá rozhodnutí. Důležité drafty, důležité výměny, atd. Důležité je dělat kroky kupředu, rok co rok. A to děláme celou tu dobu.

I s tou naší "špatnou" obranou a mizernými gólmany jsme v ZK první a Chicago na nás nemá, jedině STL nás ohrožuje, nicméně ti v PO také suckují.

Re: Spekulace

Prý neuvažujeme o podpisu Jordieho Benna, naopak usilujeme o podpis Goligoskiho a méně již o podpis Demerse. To se mi nějak nezdá.

900 (edited by angelo 15.5.2016 17:01:33)

Re: Spekulace