Re: Spekulace

Trošku mi to přijde jak akce v Kauflandu big_smile

842 (edited by steiner 10.6.2015 07:29:29)

Re: Spekulace

843

Re: Spekulace

no to jsem žádostiv, kdo by přišel místo něj...

844

Re: Spekulace

Kembl z farmy.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

845 (edited by kisin 10.6.2015 09:50:27)

Re: Spekulace

Já nechápu, že na sebe Nill a spol neberou aspon částeční odpovědnost. Že Valley a spol mají stále práci. Kari je co se týče talentu top3 golman ligy. Pens vyměnili trenéra golmanů a labilní Fleury se letos neskutečně vzpamatoval. Že z něj vy nejste schopni vymáčknout maximum, to je čistě chyba Valleyho a spol.

Jinak je vtipné, že trenéři golmanů jsou vyhazováni defacto za blbosti, ale v Dallasu a Tampě se drží i po letech suckování. Price dlouho patřil mezi elitu, přesto se Montreal rozhodl jít jinou cestou a letos bude mít zřejmě Vezinu i Harta... Nechápu.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

846

Re: Spekulace

V tom případě, kisine, bych byl echt pro propuštění Lehtonena. Dá-li se řádně nacenit, nebudeme muset dělat žádné přizdisráčské výměny.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

847 (edited by kisin 10.6.2015 11:13:37)

Re: Spekulace

A kdo by za přišel za Lehtonena? Možná bude Ottawa opět dementní, upřednostní AHLera Hammonda a dědka Andersona před Lehnerem... Ten má ovšem vleklé zdravotní problémy a značně nevyrovnané výkony, přestože má možná až elitní potenciál. Každopádně by k vám nešel do dobrého prostředí. Niemi je starý, má stejné/podobné problémy jako Kari (nevyrovnanost, možná psychika) a talentově je rozhodně pod Karim. Gibson nikam nepůjde, tuplem ne k vám. Bishop ještě taky ne, ten je navíc cca top15 golman ligy, žádná výhra. Navíc si dokážu představit, že by u vás vypadal hůř jak u nás, když u vás suckuje Kari, který je co se týče talentu tak o dva levely nad Bishopem. Ramo je maximálně 1B a ani za to bych ruku do ohně rozhodně nedal. Jimmy fucking Howard, oh jeez... přeplacený, hrozná smlouva, stárne a vždycky to byl průměrák ala Bishop.

Prostě opět a znovu, vy jste tu zlatou éru mladých golmanů, kteří byli před rokem a více k mání (Mason, Schneider, Bernier...) promrdali.

Mně v těchto okolnostech přijde efektivnější a rozumnější vyhodit Valleyho (Patricka) a pracovat s Karim. Anderson na rok nebo dva nic neřeší, pouze to posune těžší rozhodnutí na později.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

848

Re: Spekulace

849

Re: Spekulace

vzal bych Edieho Läcka tongue

850

Re: Spekulace

proboha, já myslel, že je vám to úplně jasné.
Máme hovna v obraně, za Lehtonena musí přijít obránce.

Do kasy bych dal toho Kembla. Vám to snad přijde jako komedie?

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

851

Re: Spekulace

Tak obránce vám Edmonton za Lehtonena nedá, páč nemají ani jednoho big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

852

Re: Spekulace

v Edmontonu mají jediného obránce. Hasí a odráží dobré výsledky klubu.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

853

Re: Spekulace

Na Nilla se už ted těším. Uvidíme, jestli se zbaví nějakých pasažerů (Hemský), kterých je v týmu dost a konečně začne řešit obranu/bránu. Matt Carle says hi.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

854

Re: Spekulace

jestli Hemský nepude, tak to budu brát jako výsměch.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

855 (edited by angelo 10.6.2015 12:47:40)

Re: Spekulace