826

Re: Spekulace

Paráda! Len pekne provokujte kisina, aspoň bude písať dlhé príspevky a budeme mať čo čítať a vzdelávať sa v dlhej letnej prestávke.
Ešte raz thx. smile

The harder the battle, the sweeter the victory.

Re: Spekulace

Já nečtu příspěvky delší než 3 řádky wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Spekulace

Pokud uznáváš, že někdy rychleji píšeš, než přemýšlíš, a jde o afekt, apod., pak OK, pak není co řešit.

Nechci nutně Ruffa omlouvat, ale ten materiál, který měl a má, není nejlepší, myslím, co se obrany týče. Mít v týmu jen 2 nebo 3 veterány vzadu v obraně a jinak zelenáče, to prostě není snadný úkol, zvláště, pokud někteří ti zelenáči jsou ještě hodně zelení. A hodně těch zápasů rozhodovali individuální chyby. A za ty Ruff nemůže. Nepochybně mohl ordinovat víc obranný systém, kde by chyby jednotlivce byly více kryté, ale to jsme si mohli rovnou nechat Tippetta.

Možná se budu mýlit, ale od vedení klubu poptávka po defenzivním stylu není.

A věz, že to nikdy nemyslím zle, ty případné narážky na tvoji osobu. Pokud by ty věci uvědomuješ, jak píšeš výše, pak no problem, často to ale tak nevypadá...

829 (edited by kisin 12.4.2015 23:00:48)

Re: Spekulace

OK, v pohodě. Jinak se samozřejmě pletu a to často. Namátkově mě napadá třeba MacDonald, o němž jsem měl podstatně vyšší mínění, on nakonec ukazuje, že není vůbec nic extra. Podstatně víc jsem věřil Greissovi, není to sice úplně level Johnsona, Montoyi a spol, ale zas tak o moc lepší není, čekal jsem rozdíl řekněme skoro levelu, realita bude tak půl levelu. Našli by se samozřejmě další. Ještě jsem narazil na Tanguaye (měl jsem o něm nižší mínění) a Diaze (měl jsem o něm vyšší mínění).

Jinak ano, evidentně chcete hrát útočně, ale prostě nelze pouštět takové množství šancí, hloupých branek a opakovat stejné chyby pořád dokola. Není možné, že v počtu inkasovaných branek jste někde na úrovni Toronta. Jednoduše řečeno, vaše ofenzíva je na PO úrovni, o tom se netřeba bavit, ale hra ve vaší obranné třetině, potažmo ve středním pásmu a hra bez puku, to je důvod, proč PO team nejste. Dokud to nevyřešíte, může Benn vyhrávat Arty, Seguin dominovat, ale bude to asi k ničemu ala Stamkos se St.Louisem ne dlouho zpět.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Babcock nemá smlouvu a Todd McLellan dostal padáka. Že by náhrada za Ruffa? Nebo to má Lindy jisté?

Re: Spekulace

Já nevím, myslím, že by to možná ani nevadilo jednoho z nich vzít. Nill by se klidně mohl s McLellanem domluvit už teď v Praze .)))

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Spekulace

Je fakt, že pokud by to byl jeden z těchto dvou, ani já bych nebyl proti.

833 (edited by angelo 21.4.2015 01:00:12)

Re: Spekulace

dinosaurus a PO choker ?

ale zase Ruff není o nič lepší

Re: Spekulace

Ten poslední příspěvek je jako by ho psal Kisin. smile

835

Re: Spekulace

Určitě to pak budu mít i na talíři big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

836

Re: Spekulace

at se tam postavi klidne Lubina, kdyz se bude vyhravat a hrat PO...

Re: Spekulace

Boha!!!Lubina mě nenapadl....To jsem vůl...

Re: Spekulace

By myslím nebylo od věci zkusit Sobotku ne? Chlapec by se prý možná i chtěl vrátit zpět do NHL.

Kari je nejlepšííí!!!

839

Re: Spekulace

Není UFA, Blues by museli trejdovat jeho práva. Jinak ano, Sobotka je typ, co potřebujete jako sůl (dobrý bruslař, špičková defenzíva, elitní buly).

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

840

Re: Spekulace

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper